Plateliuose skambėjo profesionalioji muzika

21711-13306Didysis lietuvių kompozitorius Mikalojus Konstantinas Čiurlionis yra pasakęs, jog muzika – Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias nuo gyvenimo rūpesčių, guiti iš jų melą ir nedorybes, pavydą ir neapykantą. Suvirpinti jautriausias sielos stygas pavyko ir Platelių kultūros centre koncertavusiems Plungės Mykolo Oginskio ir Platelių meno bei Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklų auklėtiniams. Jų koncertu buvo pradėtas tris lapkričio savaitgalius vyksiantis kamerinis muzikos festivalis.

Plateliškių jau penktus metus rengiamas festivalis suteikia visuomenei išskirtinę progą pasiklausyti klasikinės muzikos kūrinių, kurių puokštę dovanoja ne tik vaikai ir jaunimas, bet ir suaugusieji.
Garbė pradėti beveik visą mėnesį truksiančią profesionaliosios muzikos šventę atiteko jauniesiems talentams, atvykusiems iš Plungės ir Mažeikių. Pasirodė ir šventės šeimininkai plateliškiai. Festivalio rengėjai džiaugiasi, jog ši šventė sėkmingai žengia nuo pat pirmųjų savo gyvavimo metų. Ja domisi ne tik muzikantai, bet ir visuomenė.
Antrasis kamerinės muzikos festivalio koncertas vyko lapkričio 12-ąją. Tądien klausytojus džiugino Plungės kamerinis choras, vadovaujamas Alfonso Vildžiūno. Po savaitės dėmesio lauks muzikinis-literatūrinis projektas „Lėk, sakale“. Susirinkusieji į Platelių dvaro svirną turės progą pasiklausyti dainininko Liudo Mikalausko bei pianistės Virginijos Unguraitytės. Renginyje dalyvaus ir aktorė Virginija Kochanskytė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...