Pagaliau „Olimpas“ pajuto pergalės skonį

Plungės-Olimpas_2Lapkričio 3-iąją „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje įvyko trečiosios Plungės „Olimpo“reguliariojo sezono pirmojo rato varžybos – mūsiškiai susitiko su dar nė vieno pralaimėjimo neturinčia Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ krepšinio komanda.

Plungiškiai, sezono pradžioje patyrę du iš eilės pralaimėjimus, nebuvo linkę pralaimėti ir trečią kartą, todėl rungtynes pradėjo ryžtingai. Laimėję visus keturis kėlinius, mūsiškiai svečius įveikė 73:50.
„Olimpo“ komandoje naudingiausias buvo Gediminas Jakštas, įmetęs 20 taškų ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.
Tą pačią dieną sporto klubas „Plungės olimpiečiai“ surengė loterijos, kurios metu galės laimėti kelionę dviems į Stokholmą, turą. Pagrindinė loterijos sąlyga – ateiti į Plungės „Olimpo“ varžybas ir įmesti kamuolį į krepšį iš aikštės vidurio. Lapkričio 3-iąją paaiškėjo pirmasis finalininkas – plungiškis Simonas Lapis.
Lapkričio 4 d. Plungės „Olimpas“ išvykoje žaidė su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkais. Mūsiškiai uostamiesčio sportininkus įveikė 86:78 ir į namus parsivežė antrąją pergalę. Tądien iš plungiškių geriausiai žaidė Deivydas Rasys. Jis įmetė 25-is taškus, atkovojo 11 kamuolių ir pelnė net 30 naudingumo balų.
Šiandien 19 val. Plungės „Olimpas“ namuose susitiks su Ukmergės „Olimpu“, o rytoj išvykoje kausis su Biržų krepšininkais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Neseniai VRK pripažino, kad Liberalų sąjūdis šiurkščiai pažeidė rinkimų įstatymus. O kaip vertinate liberalų, dabar esančių rajono valdžioje, veiklą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...