Pagaliau „Olimpas“ pajuto pergalės skonį

Plungės-Olimpas_2Lapkričio 3-iąją „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje įvyko trečiosios Plungės „Olimpo“reguliariojo sezono pirmojo rato varžybos – mūsiškiai susitiko su dar nė vieno pralaimėjimo neturinčia Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ krepšinio komanda.

Plungiškiai, sezono pradžioje patyrę du iš eilės pralaimėjimus, nebuvo linkę pralaimėti ir trečią kartą, todėl rungtynes pradėjo ryžtingai. Laimėję visus keturis kėlinius, mūsiškiai svečius įveikė 73:50.
„Olimpo“ komandoje naudingiausias buvo Gediminas Jakštas, įmetęs 20 taškų ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.
Tą pačią dieną sporto klubas „Plungės olimpiečiai“ surengė loterijos, kurios metu galės laimėti kelionę dviems į Stokholmą, turą. Pagrindinė loterijos sąlyga – ateiti į Plungės „Olimpo“ varžybas ir įmesti kamuolį į krepšį iš aikštės vidurio. Lapkričio 3-iąją paaiškėjo pirmasis finalininkas – plungiškis Simonas Lapis.
Lapkričio 4 d. Plungės „Olimpas“ išvykoje žaidė su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkais. Mūsiškiai uostamiesčio sportininkus įveikė 86:78 ir į namus parsivežė antrąją pergalę. Tądien iš plungiškių geriausiai žaidė Deivydas Rasys. Jis įmetė 25-is taškus, atkovojo 11 kamuolių ir pelnė net 30 naudingumo balų.
Šiandien 19 val. Plungės „Olimpas“ namuose susitiks su Ukmergės „Olimpu“, o rytoj išvykoje kausis su Biržų krepšininkais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...