Prasidėjo tradicinės seniūnijų dienos

21711-13472Užpraėjusį penktadienį Žadvainuose netilo muzika ir dainos, kurias dovanojo du Rietavo kultūros centro kolektyvai. O kur dar liaudiški šokiai ir jų „margą juostą audusios“ šokėjos… Smagiai praleisti niūrų rudens vakarą žadvainiškius pakvietė gražia Rietavo krašto tradicija tapusios seniūnijų dienos, kasmet apkeliaujančios visas savivaldybės seniūnijas. Pavėlavusieji į renginį sunkiai rado kur atsisėsti, mat Žadvainų mokyklos salė buvo pilna šventiškai nusiteikusių žmonių – vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų.

Renginį vedė geros nuotaikos nestokojanti ir žodžio kišenėje neieškanti Eglė Fabijonavičienė. Linkėdama įsimintinos šventės, ji į sceną kvietė žadvainiškius visą vakarą linksminsiančius kolektyvus: kaimo kapelą „Subata“, mišrųjį chorą „Jūrava“ ir šokių grupę „Šarkelės“. Pastarosios trankiais liaudiškais šokiais taip sudrebino salę, kad norom nenorom linguoti ėmė net garbaus amžiaus dalyviai.
Geros nuotaikos „bombą“ žadvainiškiams užtaisė „Subatos“ muzikantai bei dainininkai. Žmonės patys nepajuto, kaip ėmė pritarti kolektyvui, be kurio neapsieina nė viena Rietavo krašto šventė. Susirinkusiesiems patiko pasiklausyti ir „Jūravos“ moterų atliekamų dainų.
 Seniūnijų dienų renginiu pasidžiaugė ir gausiai susirinkusius žadvainiškius pasveikino Rietavo kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė. Anot jos, žadvainiškiai – šilti, draugiški ir bendruomeniški žmonės, todėl ir šventės čia visada būna itin linksmos. Tuo įsitikino ir „Žemaičio“ žurnalistai.
Prie sveikinimų prisidėjo ir Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, kuris džiaugėsi ne pirmus metus gyvuojančiu renginiu, apskriejančiu visas savivaldybės seniūnijas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...