Skambėjo liaudiška muzika ir dainos

Neseniai Žemaičių Kalvarijos kultūros centre buvo surengtas antras Žemaitijos krašto kapelų festivalis „Grėižkem, sosiedele!“ Smagi liaudiškos muzikos ir dainos šventė sukvietė ne tik būrį kalvarijiškių, bet ir svečių.

Žemaičių Kalvarijos kultūros centro kapela „Sosieda“ į festivalį sukvietė savo draugus iš įvairių Žemaitijos miestelių. Skambiomis dainomis bei trankia muzika susirinkusiuosius linksmino Žemaitijos krašto – Kretingos rajono Salantų kultūros centro, Platelių „Dar“ bei Skuodo rajono Barstyčių bendruomenės – kapelos.
Šventę papuošė ir Žemaičių Kalvarijos kultūros centro teatro studijos „Vyturys“ jaunieji artistai, žemaitiškai skaitę Motiejaus Valančiaus „Palangos Juzė“ kūrinio ištraukų.
Susirinkusieji galėjo ne tik ausis pamaloninti gražiausiomis liaudiškomis dainomis bei muzika, bet ir pasigrožėti drožiniais iš daržovių. Vieną gražiausią jų padarė Kristina Šmatavičienė.
Po liaudiškos muzikos koncerto toliau visus linksmino Žemaičių Kalvarijos kultūros centro estradinė grupė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...