Plungiškis tapo laureatu

20171118_151835Klaipėdoje vyko ketvirtasis respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“.

Pirmą kartą konkurse jėgas išbandė vienuolikmetis Plungės specialiojo ugdymo centro mokinys Deividas Kaniauskas. Deividas atliko dvi dainas, o jam akompanavo mokytoja Jurgita Arlauskienė. Plungiškiui atlikėjui teko varžytis su solistais ir ansambliais iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos bei Palangos.
Po sėkmingo pasirodymo visi laukė komisijos įvertinimo. Visų džiaugsmui, Deividas Kaniauskas tapo pirmosios premijos laureatu, o tai suteikė galimybę dalyvauti kitame konkurso etape, kuris kitąmet įvyks Vilniuje, ir jaunasis solistas galės  savo dainą atlikti su Lietuvos radijo ir televizijos grupe.
Talentingas dainininkas gavo pasiūlymą dalyvauti vaikų ir jaunimo festivalyje „Muzika kviečia kiekvieną“ ir dainą „Gimtinė“ atlikti, pritariant garsiajam Lietuvos saksofonistui Dainieliui Praspaliauskiui.
Dviejų plungiškių pasirodymas Klaipėdos koncertų salėje sujaudino visus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...