Jaunųjų šachmatininkų sėkmė

Lapkričio 18–19 dienomis Taujėnų dvare, Ukmergės r., vyko greitųjų šachmatų turnyrai. Varžybose dalyvavo didelis būrys (apie 170 sportininkų) įvairaus amžiaus šachmatininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo M. Valančiaus pradinės mokyklos antrokė Agota Kontrimaitė ir pirmokas Karolis Kapickis.
Surinkusi 5-is taškus, Agota Kontrimatė mergaičių įskaitoje tapo čempione. Tarp 55-ių dalyvių, surinkęs 4-is taškus, Karolis Kapickis užėmė 17-ąją vietą. Pažymėtina, jog Karolio varžovai buvo metais vyresni šachmatininkai.
 Antrąją dieną vyko kitas turnyras. Šį kartą Agota tarp mergaičių liko trečioji, o Karolis užėmė tryliktąją vietą tarp 29-ių dalyvių.