Šventinę nuotaiką kurkime visi

Atrodo, ką tik nušurmuliavo Mykolinės, atėjo ramaus atokvėpio metas, bet apsižvalgai ir supranti, kad visi jau pradeda ruoštis gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms.

Nežinia, kokia bus ta lietuviška žiema, bet norisi baltos, nešaltos, kad per daug nesnigtų ir vėjai nestūgautų, nors tai – ne mūsų valioje. Reikia džiaugtis kiekviena diena, kad ir kokia vėjuota ji bebūtų, nes ji prabėgs taip greitai, kaip prabėgo mėnesiai, metai ir laiko ratas apsisuko.
Ruduo mus šiemet privertė apsirūpinti guminiais batais, kažin, ar žiema privers išsitraukti kailinukus. Tačiau koks bebūtų oras, laukiamiausia metų šventė ateis su visais maloniais rūpesčiais ir darbeliais. Mažieji gyventojai skuba parašyti laišką Kalėdų Seneliui, tėveliai ir seneliai rūpinsis, kad jis parinktų tinkamų dovanų, ir šitas gražus žaidimas taip visus įtrauks, kad laikas pralėks akimirksniu.
Po rudeniško šurmulio ir darbų ateina laikas truputį sustoti, susimąstyti, įvertinti tai, kas nuveikta, pagalvoti, ar ta metų kelionė buvo prasminga. Vėlyvas ruduo su savo melancholiška pilkuma tarsi kviečia susikaupti, pabūti tyliai, paskaityti gerą knygą, susisupus į šiltą languotą pledą geriant žolelių arbatą, pažiūrėti gerą filmą. Tokiems dalykams laiko lieka nedaug, bet jie būtini prieš šurmulį ir spindesį, kurį atneša Kalėdos. Pati gamta taip harmoningai viską sudėliojo: po šurmulio – tyla, po potvynio – atoslūgis, po nakties – diena, už kalno – pakalnė…
Pabuvę su savimi, artimiausiais šeimos nariais ir draugais nersime į kalėdinio šurmulio maratoną. Šis šurmulys žavingas, nes norime sukurti džiaugsmo akimirkų ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Todėl, kaip jau daug metų iš eilės, kviečiame džiaugsmingai dalyvauti puošimosi maratone ir kurti šventinę nuotaiką namie, savo įstaigose, kiemuose, gatvėse. Kas kitas praskaidrins rūpesčių kupiną dieną, jeigu ne su kūrybiniu polėkiu puošiami namai, vitrinos, kepami pyragai ir imbieriniai sausainiai.
 Šiemet prie miesto kalėdinės eglutės puošimo norėtume pakviesti prisidėti ir verslininkus, kad ir simbolinis įnašas siekiant tikslo būtų visų mūsų bendras darbas ir, žinoma, – džiaugsmas.
Kaip ir kiekvienais metais laukiame vis gražiau papuoštų vitrinų, įstaigų ir privačių gyventojų kiemų, langų. Pasitikime šventes puikia nuotaika ir švytinčiu miestu. Kalėdinių vitrinų konkursas prasidės, kai Laisvės aikštėje bus įžiebta miesto eglutė – gruodžio 2 d. 16 val., – ir tęsis iki Trijų karalių šventės – sausio 6-osios.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...