Pagrindinis apdovanojimas – „Kauno šilui“

Verslo-centre-(1)-15280Kasmet antrąjį lapkričio penktadienį švenčiama profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Šiemet Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras kartu su partneriais organizavo renginį „Atrask jau šiandien savo verslo galimybes!“ ir pakvietė jame dalyvauti verslo, savivaldos, bendruomenių atstovus, verslo paramos organizacijas.

Savo patirtimi ir įžvalgomis pasidalijo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška, Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento Alternatyviosios veiklos skyriaus patarėja Ilona Javičienė, Lietuvos inovacijų centro, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro atstovai.
Visuomet tokio renginio metu už verslo ir kultūros partnerystę apdovanojama verslo įmonė, mat prieš ketverius metus nuspręsta sujungti kultūros ir verslo erdves, kad Rietavo kraštas taptų inovacijų centru tęsiant Oginskių tradicijas. Šiemet į apdovanojimus pretendavo trys įmonės – uždarosios akcinės bendrovės „Kauno šilas“ ir „Rietavo veterinarinė sanitarija“ bei Birutės Fiodorovos ir Virgilijaus Bizausko „Pilies malūnas“.
„Rietavas turi savo unikumą – Oginskių istoriją, kuri primena, kad kultūros, švietimo ir verslo reikalai yra labai susipynę, iš to ir atsiranda pozityvus ir ilgalaikis procesas. Belieka pasidžiaugti, kad Rietavo savivaldybės kultūros įstaigos supintos savo veikla su verslo įmonėmis, matome juos kaip partnerius, istorinės atminties puoselėtojus, mūsų identiteto reprezentuotojus“, – sakė LONGS pirmininkas, Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius Vytas Rutkauskas.
Vienetinis Vokietijos menininkės Janet Zeugner darbas atiteko UAB „Kauno šilas“ – už pozityvų požiūrį į verslo ir kultūros bendradarbiavimą ir labiausiai prie to prisidėjusiai 2016 metais. Padėkos raštai „Už verslo ir kultūros partnerystės skatinimą ir paramą Rietavo kultūros darbuotojams, įgyvendinat jų iniciatyvas“ įteikti kitų dviejų nominantų atstovams.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...