Buvusio direktoriaus teismas atidėtas

21711-13821„Žemaitis“ jau rašė, kad tuometinis Plungės rajono savivaldybės tarybos administracijos direktorius Albertas Krauleidis lapkričio 14-ąją (lapkričio 15-oji buvo paskutinė jo darbo diena), apie 21 valandą, vairuodamas valdišką automobilį „Honda Acord“, Plungėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, prie sankryžos su Paprūdžio gatve atsitrenkė į  BMW. Abu automobiliai aplamdyti. A. Krauleidžiui buvo nustatytas 1,17 promilės girtumas. Praėjusį penktadienį Plungės rajono apylinkės teismas turėjo nagrinėti jo administracinę bylą ir skirti nuobaudą, tačiau teismo posėdis buvo atidėtas. Į teismą atėjęs buvęs direktorius tik pasiėmė šaukimą ir tuoj pat išėjo.

A. Krauleidis turės atsakyti pagal du Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso straipsnius: 423 str. 3-iąją dalį „Nežymų sveikatos sutrikdymą ir turto sugadinimą nulėmęs Kelių eismo taisyklių pažeidimas“, už kurį vairuotojams skiriama bauda nuo 1200 iki 1400 eurų. O 417 str. 8-oji dalis „Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas kelių eismo taisyklių pažeidimas“ užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 10 iki 12-os eurų.
Tuoj po avarijos „Žemaitis“ kalbėjosi su laikinuoju Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Česlovu Kerpausku, kuris sakė, jog žalos dydis bus aiškus po to, kai apdaužytą „Honda Acord“ apžiūrės Savivaldybės samdyti ekspertai. Praėjusį penktadienį Č. Kerpausko klausėme, ar jau aišku, kokia žala padaryta? Jis atsakė, jog ekspertai savo išvadas turėtų pateikti pirmadienį. Ir pridūrė: „Nesvarbu, kokia bus žala, ją atlyginti vis tiek turės A. Krauleidis. Yra tik dvi galimybės – jis tą mašiną turės suremontuoti arba nusipirkti.“

2 komentarai(-ų)

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...