Vogė, nes… norėjo išgerti ir parūkyti

Neseniai Plungės rajono apylinkės teisme išnagrinėta baudžiamoji byla dėl svetimo turto – butelio alaus ir cigarečių pakelio – pagrobimo. Teisėjui Virginijui Gedeikiui užteko kelių valandų išsiaiškinti šios smulkios vagystės aplinkybes bei paskelbti nuosprendį.

Nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis, anksčiau gatvėje gyvenęs, o dabar pas tetą besiglaudžiantis plungiškis Albertas Navickas (g. 1990 m.) kaltintas tuo, kad šių metų rugpjūčio 19-osios popietę, užėjęs į UAB „Bijona“ priklausančią maisto prekių parduotuvę, esančią Telšių g. 82, Plungėje, iš pradžių apsimetė norįs nusipirkti „Tauro“ alaus butelį ir cigarečių „Philip morris“ pakelį, pagriebė šias prekes pardavėjai iš rankų ir nesusimokėjęs pasišalino.
Teismo posėdžio metu paaiškėjo, kad A. Navickas už panašų nusikaltimą jau yra kartą teistas, be to, jaunas vyras, neturintis vienos rankos, yra net 14 kartų baustas administracine tvarka už smulkias vagystes. Jis pasakojo, jog anksčiau vogdavęs maisto produktus, kad galėtų pavalgyti, o šiuo atveju norėjęs parūkyti ir išgerti.
Kadangi nusikaltimo aplinkybės po teismo posėdžio tapo aiškios, tą pačią dieną buvo paskelbtas ir nuosprendis. Teismas A. Navicką pripažino kaltu ir skyrė jam keturių mėnesių laisvės apribojimo bausmę bei įpareigojo jį tiek pat mėnesių nevartoti alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...