Buvęs direktorius nevairuos trejus metus

21711-13821Plungės rajono apylinkės teismo teisėjas Virginijus Gedeikis išnagrinėjo buvusio Savivaldybės administracijos direktoriaus Alberto Krauleidžio administracinę bylą ir priėmė sprendimą. A. Krauleidžiui paskirta 1200 eurų bauda ir trejiems metams atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Nepavyko sužinoti, ar buvęs direktorius šį sprendimą skųs, nes byla nagrinėta rašytinio proceso tvarka – teisėjas, kaltinamajam nedalyvaujant, savo kabinete priėmė sprendimą. To paprašė pats A. Krauleidis. Nubaustas jis pagal du Administracinių nusižengimų kodekso straipsnius – 423 str. 3-iąją dalį ir 417 str. 8-ąją dalį, pritaikant jų leidžiamas mažiausias nuobaudas.
„Žemaitis“ jau rašė, kad lapkričio 14-ąją neblaivus (1,17 promilės) A. Krauleidis, vairuodamas valdišką automobilį „Honda Acord“, Plungėje, netoli J. Tumo-Vaižganto ir Paprūdžio gatvių sankryžos, susidūrė su BMW. Įvykio metu buvo aplamdytos abi mašinos.
Beje, A. Krauleidžiui, kaip sakė Savivaldybės vadovai, iš savo kišenės teks atlyginti ir Savivaldybei padarytą žalą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...