„Subatvakaris“ Rietave

DSC_0159Kai medžiai numeta lapus, o dienos vis trumpėja, kai vasaros derlius sugula į aruodus, ateina laikas pramogauti. Rietavo kultūros centras kiekvieną rudenį sukviečia kaimo kapelų, folklorinių ansamblių ne tik iš Rietavo krašto, bet ir iš aplinkinių rajonų. Lapkričio 25-ąją į liaudiškos muzikos šventę „Subatvakaris“ atvyko svečių iš Žlibinų, Kretingos bei Jurbarko rajonų.

Koncertą pradėjo Rietavo kultūros centro folklorinis ansamblis „Kadaginis“ ir kaimo kapela „Subata“ (vadovė Aida Liutikienė). Jie padovanojo ne tik skambių žemaitiškų dainų, bet ir trankios muzikos. Daug plojimų sulaukė ir Kretingos rajono kultūros centro Šukės folklorinis ansamblis „Šukupis“ (vadovas Alvydas Vozgirdas). O kai scenoje pasirodė Plungės rajono Žlibinų kultūros centro kaimo kapela „Riviena“ (vadovas Alfredas Lučinskas), susirinkusieji uždainavo kartu su ja. Užgrojus armonikininkams iš Jurbarko rajono Eržvilko kultūros centro „Eržvilko bandonijos“ (vadovė Gintarė Stirblienė), žiūrovai ne tik plojo, bet ir trepsėjo pagal muzikos ritmą. Koncerto pabaigoje kolektyvai atsisveikindami kartu sugrojo dar ir  smagią polką.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...