„Olimpas“ sutriuškino Jonavos komandą

Lapkričio 24-ąją „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje buvo žaidžiamas Regionų krepšinio lygos A diviziono varžybos. Susitiko Plungės „Olimpas“ ir dar nė karto pergalės skonio nejutusi Jonavos „Jonava-2“ komandos.

„Olimpas“ varžybas pradėjo gerai – pirmasis kėlinys baigėsi 23:16 mūsiškių naudai. Antrojo kėlinio metu šeimininkai aikštelėje taip pat diktavo savo žaidimo sąlygas ir kėlinį laimėjo 25:19. Po ilgosios pertraukos plungiškiai jau turėjo 13-os taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje nieko naujo neįvyko, mūsiškiai kėlinį laimėjo 28:14. Jau prasidėjus ketvirtajam kėliniui, mūsų krepšininkai per daug galvos dėl varžybų baigties nesuko, nors kėlinį 22:17 laimėjo svečiai. Plungės „Olimpas“ nugalėjo 93:71.
Mūsų komandoje šį kartą geriausiai žaidė Karolis Mockus. Per 23-is žaistas minutes krepšininkas surinko 21-ą naudingumo balą, atkovojo 8-is kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir įmetė 11 taškų.
Šiandien 19 valandą Plungės „Olimpas“ namuose susitiks su Kauno „Atletas-LSU“ komanda, kuri kol kas turi septynis pralaimėjimus ir dvi pergales. „Olimpui“ labai reikia sirgalių palaikymo, todėl nepamirškite ateiti ir palaikyti savo komandą.
Rytoj išvykoje plungiškiai stos akistaton su Panevėžio „Bangene-Aivera“, kol kas turinčia keturias pergales ir penkis pralaimėjimus.