„Olimpas“ sutriuškino Jonavos komandą

Lapkričio 24-ąją „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje buvo žaidžiamas Regionų krepšinio lygos A diviziono varžybos. Susitiko Plungės „Olimpas“ ir dar nė karto pergalės skonio nejutusi Jonavos „Jonava-2“ komandos.

„Olimpas“ varžybas pradėjo gerai – pirmasis kėlinys baigėsi 23:16 mūsiškių naudai. Antrojo kėlinio metu šeimininkai aikštelėje taip pat diktavo savo žaidimo sąlygas ir kėlinį laimėjo 25:19. Po ilgosios pertraukos plungiškiai jau turėjo 13-os taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje nieko naujo neįvyko, mūsiškiai kėlinį laimėjo 28:14. Jau prasidėjus ketvirtajam kėliniui, mūsų krepšininkai per daug galvos dėl varžybų baigties nesuko, nors kėlinį 22:17 laimėjo svečiai. Plungės „Olimpas“ nugalėjo 93:71.
Mūsų komandoje šį kartą geriausiai žaidė Karolis Mockus. Per 23-is žaistas minutes krepšininkas surinko 21-ą naudingumo balą, atkovojo 8-is kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir įmetė 11 taškų.
Šiandien 19 valandą Plungės „Olimpas“ namuose susitiks su Kauno „Atletas-LSU“ komanda, kuri kol kas turi septynis pralaimėjimus ir dvi pergales. „Olimpui“ labai reikia sirgalių palaikymo, todėl nepamirškite ateiti ir palaikyti savo komandą.
Rytoj išvykoje plungiškiai stos akistaton su Panevėžio „Bangene-Aivera“, kol kas turinčia keturias pergales ir penkis pralaimėjimus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...