Rietave sužibo šventinė žaliaskarė

_DSC3577wPraėjusį šeštadienį šventiškai nusiteikę rietaviškiai, vedini už rankučių savo vaikučius, skubėjo į Rietavo Laisvės aikštę. Čia, skambant muzikai ir mažųjų juokui, sužibo gražiausiais žaislais ir mirksinčiomis girliandomis išdabinta kalėdinė eglė.

Renginio „vairas“ tradiciškai buvo patikėtas Eglei Fabijonavičienei. Ji, pasitelkusi mažuosius pagalbininkus, šalia žaliaskarės pastatytoje scenoje buvo įkurdinusi kvapų ir skonių kepyklėlę, kurios virtuvėje sukosi Rietavo kultūros centro dramos studija „Didžioji T“ bei mergaičių šokių kolektyvas.
Kepėjai prikepė gausybę džiaugsmo sausainių, kuriais vaišino į šventę susirinkusius rietaviškius bei miesto svečius. Gardžių sausainių buvo prikepęs ir į šventę atsinešė mažųjų labai lauktas Kalėdų Senelis. Pasveikinęs susirinkusiuosius, jis į sceną pakvietė ir Rietavo savivaldybės merą Antaną Černeckį, kuris sveikino visus artėjančių didžiųjų metų švenčių bei eglės įžiebimo proga. Pasidžiaugta ir žemę nuklojusiu sniegu.
Įžiebti šventiniu rūbu pasipuošusią eglę, kaip ir dera, garbė teko merui ir Kalėdų Seneliui. Gausiai susirinkę mažieji Rietavo gyventojai bei jų tėveliai grožėjosi miesto centrą puošiančia žaliaskare bei džiaugėsi Rietavo kultūros centro kolektyvų sukurta šventine atmosfera. Tvyrojo pakili nuotaika, persipynusi švenčių laukimu, susirinkusiųjų viltimis, norais bei troškimais, kurie per šventes, tikimasi, išsipildys. Juk Kalėdos – stebuklų metas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...