Koncertas Plungės garbės piliečiui paremti

21712-14187Gruodžio 5-ąją Plungės kultūros centre  „Lions“ ir „Rotary“ klubų pastangomis surengtas paramos koncertas, kurio metu surinktos lėšos paaukotos šiuo metu su itin klastinga liga – tarpuplaučio vėžiu – kovojančiam žinomam šalies muzikantui, Plungės garbės piliečiui Andriui Kulikauskui. Gaila, tačiau jis pats renginyje, kaip buvo žadėjęs, nedalyvavo, tačiau palaikyti talentingą muzikantą, kompozitorių bei bičiulį į Plungę suvažiavo didelis būrys Lietuvoje žinomų dainininkų. Geros valios žmonių dėka pavyko surinkti net 6000 eurų.

Pirmieji padėti A. Kulikauskui suskubo Plungiškių draugijos nariai. Jiems rūpėjo ištiesti pagalbos ranką šiuo metu dėl ligos koncertuoti ir taip užsidirbti negalinčiam muzikantui. Todėl lapkričio 11-ąją jie visuomenę pakvietė į paramos koncertą „Būn tep“, vykusį sostinėje esančiame klube „Legendos“.
Gražios idėjos įkvėpti, surengti paramos koncertą užsimojo ir Plungėje veikiantys „Lions“ ir „Rotary“ klubai. Juos paskatino į kolegą ištikusią bėdą sureagavęs muzikos prodiuseris Gintaras Bendžius. Jis apie savo sumanymą pirmiausia papasakojo grupės „Tabasco“ lyderiui bei klubo „Lions“ nariui Gediminui Norvaišui. Netrukus prasidėjo labdaringo renginio organizavimo darbai – susisiekta su įvairiais muzikos pasaulio žmonėmis. Nebuvo nė vieno, atsisakiusiojo prisidėti prie kilnaus tikslo.
Minėtų klubų nariams surėmus pečius, į Plungę sukviesta daugybė atlikėjų. Gruodžio 5-ąją Kultūros centro salę sudrebino grupės MAN-GO, „Tequila“, „Du Donatai“, „Studija“, „Žemaitukai“, „Tabasco“, atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasovai, Jūratė Miliauskaitė, Birutė Petrikytė, Simonas Donskovas bei Kęstutis Jablonskis. Renginį vedė žurnalistas, A. Kulikausko kiemo draugas Eugenijus Bunka, kuris, prieš prasidedant koncertui, telefonu susisiekė su bičiuliu.
A. Kulikauskas savo ausimis girdėjo jį palaikančius publikos plojimus ir visiems dėkojo. Didžiausią AČIŪ jis tarė atlikėjams bei „Lions“ ir „Rotary“ klubų nariams, kad jie taip dėl jo stengiasi, kad nėra abejingi jį ištikusiai bėdai.
Skaitytojams primename, jog kompozitoriui, aranžuotojui bei muzikantui medikai diagnozavo tarpuplaučio vėžį. Klastingai ligai gydyti buvo atlikta chemoterapija. Dėl to jis neteko savo išskirtinio išvaizdos akcento – vešlių plaukų. Tačiau A. Kulikauskas tikisi, jog pasveikus, jo galvą puoš ne ką mažiau vešlios garbanos.

Vienas komentaras

  • skatytoja:

    Gaila gerbiamo Kulikausko.Nesupratau ar cia perukui ir plastinei operacijai pinigai aukojami .Gydimas pas mus juk nemokamas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...