Būkim tolerantiški

Tverų gimnazijoje paminėta Tarptautinė tolerancijos diena. Jai ruošdamiesi, mokiniai, padedami mokytojų Vilmos Vičienės, Rimos Mickuvienės, pradinių klasių mokytojų, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų, piešė plakatus, mažieji margino popierines rankas – šių metų tolerancijos simbolius. Spalvinga mokinių darbų paroda papuošė gimnazijos vestibiulį.

Tolerancijos dienos rytą gimnazijos bendruomenė puošėsi emblemomis, ant kurių buvo parašyta „Aš – tolerantiškas“. Mažieji iš ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių žiūrėjo filmuką „Bjaurusis ančiukas“. Vėliau mažuosius aplankė Rietavo policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas Aurimas Puidokas su vaikų bičiuliu Amsiu. Svečiai atvežė dovanėlių, gimnazijos socialinė pedagogė Laura Aužbikavičienė pavaišino vaikus gardumynais. Amsis vaikščiojo po visą gimnaziją, bendravo ne tik su mokiniais, bet aplankė ir administracijos darbuotojus.
Tądien 1–5 klasių mokinukams buvo kalbama apie toleranciją, vaikai atliko užduotis. Atminimo dovanėlėmis ir diplomais apdovanoti tolerantiškiausi mokiniai: pirmokė Augustė Semenavičiūtė, antrokas Airidas Gricius, ketvirtokas Domantas Masiliauskas ir penktokė Viktorija Žilinskaitė. Be dovanėlių neliko ir kiti dalyvavę mokiniai.
Baigiantis renginiui, socialinė pedagogė L. Aužbikavičienė paskatino kasdien, o ne tik kartą per metus, būti tolerantiškiems, priminė, kad šypsena nieko nekainuoja, o šiltas akių žvilgsnis gali labai daug.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...