Buvęs direktorius traukiasi iš politikos

DSC-5458BBuvęs Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis nusprendė pasitraukti iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Plungės skyriaus vadovo pareigų. Atrodo, kad artimiausiu metu gali būti sprendžiamas ir jo narystės partijoje klausimas.

„Žemaitis“ jau rašė, kad lapkričio 14-ąją, priešpaskutinę savo darbo dieną Plungės savivaldybėje, A. Krauleidis, būdamas neblaivus (1,17 prom.), sukėlė eismo įvykį. Dėl to Plungės rajono apylinkės teismo teisėjas Virginijus Gedeikis paskyrė jam 1200 eurų baudą ir trejiems metams atėmė vairuotojo pažymėjimą.
Netrukus po to A. Krauleidis atsistatydino iš LSDP Plungės skyriaus pirmininko pareigų. Laikinai skyriui vadovauti paskirtas buvęs jo pavaduotojas, Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Juozas Šlepetis. Balandžio mėnesį planuojama surengti naujo skyriaus vadovo rinkimus.
Žiniasklaida domėjosi, ar LSDP vadovybė vertins susikompromitavusio plungiškio elgesį.  A. Krauleidis yra ir LSDP tarybos narys, tad sprendimą dėl jo tolimesnio likimo partijoje gali priimti tik LSDP Etikos ir procedūrų komisija. Šiai vadovaujantis Vainius Šarmavičius sakė paties A. Krauleidžio paprašęs komisijai pateikti pasiaiškinimą.
Kada bus svarstomas jo elgesys, kol kas neaišku. Gruodžio 19 dieną vyks partijos prezidiumo posėdis, tuomet bus nustatyta LSDP tarybos posėdžio data, o Etikos ir procedūrų komisijos posėdžiai, pasak V. Šarmavičiaus, paprastai rengiami tą pačią dieną kaip ir tarybos posėdžiai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...