Kilo nepasitenkinimų dėl bilietų į padėkos vakarą

Kaip jau rašėme, neseniai vyko Rietavo savivaldybės tarybos posėdis. Pirmiausia politikams teko išklausyti mokyklų bei lopšelio-darželio vadovų už praėjusius metus veiklos ataskaitų. Joms buvo pritarta be ilgų diskusijų. Ginčų nebūta ir tvirtinant triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisykles bei priimant kitus sprendimus.

Posėdžiavusieji neprieštaravo ir pakeistam viešame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų, priklausančių Savivaldybei nuosavybės teise, sąrašui. Esminis pakeitimas – į parduodamo turto sąrašą įtraukta senoji, dabar nebenaudojama Rietavo katilinė ir išbraukti trys pernai parduoti objektai: kultūros namai Sodų gatvėje ir du butai Žemaičių gatvėje.
Pritarta ir tam, kad Rietavo kultūros centro garso ir šviesos operatoriui būtų pridėta 0,25 etato. Esą operatoriui dėl gausybės renginių tenka daug darbo. Be to, jam patikėta administruoti Kultūros centro interneto svetainę, dar jis atsakingas ir už priešgaisrinę saugą.
Išnagrinėjus visus darbotvarkės klausimus, meras Antanas Černeckis pranešė, jog kitas Tarybos posėdis numatytas gruodžio 21-ąją. Kalbėta ir apie gruodžio 28-ąją vyksiantį tradicinį mero padėkos vakarą. Savivaldybės vadovas kvietė visus dalyvauti renginyje ir iš anksto pasirūpinti bilietais.
Tarybos narė Vilija Razmienė teiravosi, ar nebus taip, kad žmonėms teks stumdytis ieškant laisvos vietos. Meras paaiškino, kad bilietuose yra nurodytos  konkrečios vietos, todėl šios problemos bus išvengta. Domėtasi, ar įvairios įmonės neiššluos visus bilietus ir paprasti žmonės negalės dalyvauti renginyje. Bet meras ir vėl visus nuramino. Jis paaiškino, jog parduodamų bilietų vienam asmeniui skaičius yra ribojamas.
Buvo politikų, kurie išreiškė nepasitenkinimą, kad Tarybos nariai priversti su visais lūkuriuoti eilėje prie kasos. Jų įsitikinimu, Tarybos nariams bilietai turėtų būti parduodami nesilaikant eilės principo, tačiau tokia privilegija buvo sukritikuota.
Meras užsiminė, jog kitais metais, ko gero, padėkos vakaras visuomenę kvies į Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto salę, kurioje telpa daugiau žmonių nei Kultūros centre.
Posėdžiavusiesiems A. Černeckis papasakojo ir apie švedų pasiūlymą pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. Tokio siūlymo meras sulaukęs vizito Švedijoje metu. Savivaldybės vadovas sakė, jog pirmiausia reikia artimiau susipažinti su galimai būsimu partneriu – Karlshamno savivaldybe. Rietavą jis esą trumpai pristatė per viešnagę. Pasak mero, reikia visiems pasitarti ir nuspręsti, ar priimti švedų siūlymą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...