Susidūrus trims mašinoms, žuvo vairuotojas

DSC06273Penktadienio rytą, Plungės–Vėžaičių kelyje, už Vieštovėnų, važiuojant Kulių link, 1964-aisiais gimusio telšiškio vairuojamas automobilis „Volkswagen Passat“, lenkdamas kitą mašiną, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu „Renault Midlum 150“, kurį vairavo 47-erių Telšių miesto gyventojas. Po to dar kliudė 32-ejų plungiškio vairuojamą „Škoda Yeti“. Avarijos metu „Volkswagen Passat“ vairuotojas žuvo.

AB „Žemaitijos pienas“ priklausančio „Renault Midlum 150“ vairuotojas sakė bandęs išvengti susidūrimo ir kiek tik buvo įmanoma pasuko į kelkraštį, tačiau priešais atvažiuojanti mašina vis tiek trenkėsi į jį. Kliuvo ir trečiajam automobiliui.
Į avarijos vietą iškviesti Plungės gelbėtojai žirklėmis iškirpo „Volkswagen Passat“ keleivio pusės dureles ir išėmė žuvusįjį. Jie atjungė ir visų trijų mašinų akumuliatorius, patraukė jas į kelkraštį ir nuvalė kelio dangą.
Tuoj po avarijos feisbuke pasirodė nuotraukų bei įvykį mačiusių žmonių komentarų. Liudininkai pasakojo, kad dar kelias minutes „Volkswagen Passat“ vairuotojas buvo gyvas, bet netrukus jo gyvybė užgeso. Žuvusiojo mašina atrodė baisiai – visi ratai sudraskyti, kėbulas sulamdytas.
Šiuo keliu dažnai važiuojantys vairuotojai perspėjo, kad ta kelio atkarpa – pavojinga, nes čia jau buvo ne viena avarija. Šioje vietoje yra ir daugiau žuvusių žmonių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...