Plateliškiai žavėjosi kamerine muzika

DaivaPasibaigus rudens darbams, plateliškiai savaitgalius leido klausydamiesi rimtosios muzikos, mat buvo surengtas  penktasis Platelių kamerinės muzikos festivalis. Jis pakvietė į tris įdomius renginius.

Pirmasis buvo skirtas vaikų ir jaunimo kamerinių ansamblių pasirodymams. Koncerte dalyvavo kolektyvai iš Platelių, Plungės, Sedos, Varnių meno mokyklų. Klausytojai džiaugėsi įvairiomis, nuotaikingomis ir rimtomis jaunųjų atlikėjų programomis, o jaunieji artistai džiugiai dalinosi muzikos lobiais su klausytojais.
Antrasis festivalio renginys kvietė paklausyti Plungės kultūros centro kamerinio choro, vadovaujamo Alfonso Vildžiūno. Kolektyvas pristatė įvairią ir įdomią chorinės muzikos programą, kurioje darniai derėjo ir lietuvių, ir užsienio kompozitorių kūryba.
Festivalį pabaigė muzikinė-teatrinė impresija „Lėk, sakale“. Šią programą parengė aktorė Virginija Kochanskytė, Virginija Unguraitytė (pianistė, tarptautinių konkursų laureatė) bei dainininkas Liudas Mikalauskas.  Programoje skambėjo kompozitoriaus Rimvydo Žigaičio dainos, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fortepijoniniai kūriniai bei jo laiškų ištraukos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...