„Olimpas“ pakilo į antrąją vietą

Trenerį-Alidą-Žukauską-su-gimtadieniu-sveikina-komanda-ir-vadovas-Algirdas-ŠimkevičiusGruodžio 8 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje žaidė Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes su Kauno Vytauto Didžiojo universiteto komanda.

Abi komandos buvo ryžtingai nusiteikusios siekti pergalės, tačiau pirmąjį kėlinį17:16 laimėjo plungiškiai. Antrojo metu mūsiškiai persvarą padidino – 26:19. Po didžiosios pertraukos šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 26:23, tačiau „Olimpas“ pergalės taip lengvai atiduoti neketino – paskutinį kėlinį laimėjo 21:19 ir savo sirgaliams iš Kauno parvežė pergalę – 87:80.
Mūsų komandą į priekį vedė Deividas Rasys. Jis surinko 26-is naudingumo balus, įmetė 20 taškų, atkovojo 8-is kamuolius, atliko 4-is rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 6-ias varžovų pražangas.
Gruodžio 9-ąją Plungės „Olimpas“ namuose susitiko su Šiaulių „KA Saulės-ASKA-Grafų baldais“. Prieš varžybas „Olimpo“ vadovas Algirdas Šimkevičius, komandos nariai bei sirgaliai  gimtadienio proga pasveikino trenerį Alidą Žukauską.
Prasidėjus rungtynėms, jau nuo pirmojo kėlinio tapo aišku, kad žaidimo vairą į savo rankas tvirtai paėmė plungiškiai, jie kėlinį laimėjo 25:10. Antrojo kėlinio metu šiauliškiai stengėsi kaip įmanydami, bet kėlinį pralaimėjo 19:24. Po dviejų kėlinių mūsų krepšininkai jau turėjo dviženklę persvarą – 49:29.
Po ilgosios pertraukos žaidimo scenarijus nepasikeitė, „Olimpas“ toliau lyg septynmyliais batais užtikrintai žingsniavo į priekį ir trečiąjį kėlinį laimėjo 23:12, o ketvirtąjį – 28:24. Plungiškiai 100:65 palaužė Šiaulių komandą.
Plungės komandoje ir vėl geriausiai žaidė Deividas Rasys. Jis surinko 31-ą naudingumo balą, įmetė 28-is taškus, atkovojo 7-is kamuolius ir išprovokavo 4-ias varžovų pražangas.
Po šių gražių dviejų pergalių Plungės „Olimpas“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Pirmojoje vietoje yra Gargždų sporto centro komanda, su kuria mūsiškiai susitiks gruodžio 16 dieną 16 valandą UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje. Bet prieš tai, gruodžio 15-ąją, išvykoje plungiškių laukia kova su Kauno r. „Omega“, kuri kol kas turi aštuonias pergales ir keturis pralaimėjimus.