„Olimpas“ pakilo į antrąją vietą

Trenerį-Alidą-Žukauską-su-gimtadieniu-sveikina-komanda-ir-vadovas-Algirdas-ŠimkevičiusGruodžio 8 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje žaidė Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes su Kauno Vytauto Didžiojo universiteto komanda.

Abi komandos buvo ryžtingai nusiteikusios siekti pergalės, tačiau pirmąjį kėlinį17:16 laimėjo plungiškiai. Antrojo metu mūsiškiai persvarą padidino – 26:19. Po didžiosios pertraukos šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 26:23, tačiau „Olimpas“ pergalės taip lengvai atiduoti neketino – paskutinį kėlinį laimėjo 21:19 ir savo sirgaliams iš Kauno parvežė pergalę – 87:80.
Mūsų komandą į priekį vedė Deividas Rasys. Jis surinko 26-is naudingumo balus, įmetė 20 taškų, atkovojo 8-is kamuolius, atliko 4-is rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 6-ias varžovų pražangas.
Gruodžio 9-ąją Plungės „Olimpas“ namuose susitiko su Šiaulių „KA Saulės-ASKA-Grafų baldais“. Prieš varžybas „Olimpo“ vadovas Algirdas Šimkevičius, komandos nariai bei sirgaliai  gimtadienio proga pasveikino trenerį Alidą Žukauską.
Prasidėjus rungtynėms, jau nuo pirmojo kėlinio tapo aišku, kad žaidimo vairą į savo rankas tvirtai paėmė plungiškiai, jie kėlinį laimėjo 25:10. Antrojo kėlinio metu šiauliškiai stengėsi kaip įmanydami, bet kėlinį pralaimėjo 19:24. Po dviejų kėlinių mūsų krepšininkai jau turėjo dviženklę persvarą – 49:29.
Po ilgosios pertraukos žaidimo scenarijus nepasikeitė, „Olimpas“ toliau lyg septynmyliais batais užtikrintai žingsniavo į priekį ir trečiąjį kėlinį laimėjo 23:12, o ketvirtąjį – 28:24. Plungiškiai 100:65 palaužė Šiaulių komandą.
Plungės komandoje ir vėl geriausiai žaidė Deividas Rasys. Jis surinko 31-ą naudingumo balą, įmetė 28-is taškus, atkovojo 7-is kamuolius ir išprovokavo 4-ias varžovų pražangas.
Po šių gražių dviejų pergalių Plungės „Olimpas“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Pirmojoje vietoje yra Gargždų sporto centro komanda, su kuria mūsiškiai susitiks gruodžio 16 dieną 16 valandą UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje. Bet prieš tai, gruodžio 15-ąją, išvykoje plungiškių laukia kova su Kauno r. „Omega“, kuri kol kas turi aštuonias pergales ir keturis pralaimėjimus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...