Apie Magnetą

Bunka„Google“ paieškos svetainėje užrašiau „Projektas Magnit“ ir sužinojau, kad „K. Ivanova su grupe „Magnit“ ketina užkariauti pasaulį“, „Magnit“ narei pabodo tūnoti po K. Ivanovos sparneliu ir būti tik gražiai“ bei panašaus niekalo.
Tuo tarpu apie tikrą „Magnito“ projektą – nė žodžio. Gal todėl, kad kiekvieną siužetą projekto kūrėjas Edgaras Gevorgianas su vos girdimu kaukazietišku akcentu pristato rusiškai ir rusiškai pasakoja apie tai, apie ką Lietuvoje dūsaujame: „Norime gerų naujienų“.
Pažiūrėkite https://www.youtube.com/watch?v=7oZ570slIhQ ir pamatykite žmogų, išgelbėjusį aštuoniasdešimt vieną gyvybę. Ne, jis ne didvyris mums suvokiama to žodžio prasme. Jis tik dvylika metų prižiūrėjo Ižmos gyvenvietės Komijoje apleisto oro uosto pakilimo taką, vis manydamas, kad jo kam nors prireiks. Kirto krūmynus, vaikė malkas kraunančius kaimynus, rinko šiukšles.
2010 metų rugsėjo septintąją jame avariniu būdu nutūpė sugedęs Tu-154, skridęs iš Poliarno į Maskvą. 72 keleiviai ir 9 įgulos nariai iki šiol jam dėkoja už antrąjį savo gimimą.
Tokias istorijas Edas renka iš viso pasaulio ir rodo jo svetainės lankytojams sakydamas, kad jos turi būti kaip magnetas, traukiantis ir kitus daryti gerus darbus.
Tikrai jos verčia ne tik susimąstyti, bet ir vertinti. Ar bent jau įsivaizduoti save be rankų gimusio, bet kasdien kojomis žaislus darančio ir juos vaikams dovanojančio Gerardo Pereiros vietoje. Arba pabūti kiemsargiu iš Kinijos Čžao Jongžu, kuris iš savo atlyginimo kiekvieną mėnesį didžiąją dalį atiduoda už mokslą nepažįstamiems vaikams. Jo dėka gavusių išsilavinimą jau beveik keturiasdešimt.
Šiais laikais sunku patikėti, tačiau 25-erių programuotojas iš Kazachijos Aschatas Murzbajevas savo pirmuosius uždirbtus du milijonus JAV dolerių atidavė onkologiniams ligoniams, o verslininkas iš Indijos Savdži Tholakia 1260 automobilių ir 400 butų padovanojo dirbantiesiems jo bendrovėje ir sakė darys tai tol, kol visi turės savo būstus.
Dar paskaitykite komentarus ir įsitikinkite, kad nerasite nė vieno šlykštuko.
O paskui pasveikinkite su Naujaisiais visus sutiktuosius, pažįstamuosius ir nepažįstamuosius, pažvelkite į juos ne iš žiniasklaidos, o iš savo kampo.
Žiniasklaidai per dažnai mes esame tik piniginės.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...