Pristatytos net trys parodos

Renginio-dalyviai,-A.Kuprelytės-n.-1Platelių dvaro sodyboje gruodžio 9 dieną buvo pristatytos trys parodos: Rimanto Baginsko jubiliejinė, Nilo Budžinskio mokinių ir tautodailininkų kalėdinė paroda.

Rimantas Baginskas džiaugėsi trečiąja autorine ekspozicija Platelių dvaro sodyboje. Jubiliejinėje parodoje pristatė siuvinėtus ir austus darbus. Kūrinių autorius papasakojo apie savo pomėgį užsiimti rankdarbiais, kaip jam gimsta naujos idėjos. Tautodailininkui patinka ir siuvinėti, ir austi. Pomėgį rankdarbiams paveldėjo iš savo močiutės. Visi darbai padaryti itin kruopščiai, parenkant derančias spalvas ir siūlus.
O mokinių darbus parodai pristatęs Nilas Budžinskis yra kilęs iš Žemaičių Kalvarijos. Dabar gyvena Klaipėdoje, dirba Adomo Brako meno mokykloje. Parodoje eksponuojami 11– 17 metų mokinių grafikos ir pieštuku piešti darbai (diplominiai ir mokslo metų užduočių piešiniai).
Kalėdinėje tautodailininkų parodoje dalyvavo Vitas Jaugėla, Kazimieras Striaupa, Rūta Kavaliauskienė, Steponas Kaminas, Aloyzas Pocius, Viktoras Raibužis, Vaida Blistrubienė, Jurgita Balvočienė, Vaida Dapkutė, Laimutė Puidokienė, Vilma Rečkauskienė, Vaiva Jundulaitė-Kusienė, Kazytė Katkienė, Galina Švedienė, Jurgita Dubčakienė ir Juzefa Tirevičienė. Eksponuojami darbai labai įvairūs: tapyba, medžio skulptūrėlės, kaukės, mediniai indai ir stalo įrankiai, audiniai, mezginiai, nėriniai, pinti iš popieriaus krepšeliai ir indai, papuošalai vaikams ir molio keramika.
Menininkus parodos proga sveikino Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos darbuotojai, kolegos, draugai, giminės ir kaimynai.
Norintieji pamatyti parodas ir įsigyti originalių dovanėlių maloniai kviečiami apsilankyti.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...