2018-ųjų horoskopas visiems Zodiako ženklams

1307-01832018-ieji vers surimtėti, brandžiau žvelgti į gyvenimą, būti praktiškiems ir atsakingiems, itin vertinti ištikimybę ir stabilumą. Regis, teks labiau skaičiuoti, taupyti. Jei bus krypstama į kraštutinumus, visur pasijus didėjantis savanaudiškumas, per griežti apribojimai ir nelanksčios taisyklės, atsiribojimas, pesimizmas. Tačiau Saturnas suteiks maksimalią koncentraciją į tai, kas mums svarbu, galbūt į karjerą, materialinio pamato susirentimą, stambaus verslo ar šeimos išsaugojimą.
Laimei, Jupiteris šiuos metus nuspalvins ryškiais potėpiais, bus dosnus tvirtiems, drąsiems, gebantiems apginti savo vertybes ir siekti teisingo tikslo, o į metų pabaigą pakeitęs padėtį, jis jau pradės dovanoti optimizmą, kilnumą, norą mokytis ir tobulėti.
Geltonojo Šuns metai pagal rytietišką tradiciją prasidės tik vasario vidury. Tokios savybės kaip ištikimybė, lojalumas, draugiškumas bus labai vertinamos Šuns metais.

AVINAS
Permainų metai. Kai ką svarbaus per juos prarasite, tačiau versis ir naujų galimybių. Regis, daugelis avinų nebenorės arba nebegalės dirbti tą patį, ką dirbo. Bus pagundų kurti ar stambinti verslą, plėtoti gamybą, imti dideles paskolas, stambiai investuoti. Prie viliojančių, bet ypač rizikingų sričių galima priskirti būtent finansus, paskolas, draudimo verslą, dokumentus, įstaigų vadybą. Impulsyvūs polėkiai ne visada pasitvirtins. Jeigu pulsite prie naujų dalykų jiems nepasiruošę, per aršiai „kariausite“ su įtakingais veikėjais, galite nemenkai nukentėti. Atgaivos šaltinis šiemet bus kūrybinė veikla, mylintys žmonės, šeima. Nuo rudens vidurio turėtų padaugėti sėkmės, ypač srityse, susijusiose su švietimu, užsieniu, teisėtvarka. Fortūna ims plačiau šypsotis ir meilėje.
JAUTIS
Didžioji metų dalis bus labai reikšminga trokštantiesiems susirasti gyvenimo partnerį ar susituokti su laiko jau išbandytu draugu, užmegzti verslo partnerystę. Ne kartą turėsite progą užmegzti ilgalaikius tinkamus santykius. Nerekomenduojama tokių asmenų ieškoti tolimose kelionėse, tarp svetimšalių, per interneto portalus. Dėl augančio populiarumo šiemet galite susidurti su stiprėjančiu pavydu, piktėjančia opozicija, įgyti priešų. Lengva įsivelti į aršų bylinėjimąsi, skandalingas situacijas. Vasarą galite įgyti jums nebūdingo impulsyvumo, polinkio rizikingai elgtis. Pasiseks, jei ne tik nepakenksite sau ar kitiems, bet dėl apdairios rizikos šį tą laimėsite. Bet galima ir nukentėti. Pravartu apsidrausti finansiškai. Metų pabaiga žada permainų. Bus pavojus suklysti imantis atsakomybės, investuojant, skolinant arba skolinantis.
DVYNIAI
Šie metai turėtų būti palankūs norintiesiems dirbti ir užsidirbti. Pagaliau pasijusite paklausesni ir sėkmingesni darbo rinkoje, ypač jei jau esate pradėję rūpintis savo kvalifikacija, profesionalumu. Žinoma, darbas, populiarumas, meistriškumas savaime nepasibels į duris. Reikės susitelkti, pasigrumti su konkurentais ir būti maksimaliai darbštiems bei mokytis iš kitų. Derėtų rasti laiko ir įvaizdžiui gerinti, sveikatai stiprinti. Svarbu reguliariai sportuoti, grūdintis ar bent jau pasiskiepyti nuo kai kurių ligų, nes būsite neatsparūs peršalimams ir jų komplikacijoms, susijusioms su sąnariais, dantimis, oda, kvėpavimo takais. Neskubėkite imti paskolų, investuoti, verčiau pataupykite. Nuo vasaros labiau parūps komfortas. Regis, be didelių pastangų atliksite remontą, įsigysite buitinės technikos. Rudenį vis svarbesni taps partnerystės ir kitokie ryšiai. Augs noras ir galimybės atsidurti viešumoje, susirasti sąjungininkų arba vis dar ieškomą antrąją pusę.
VĖŽYS
Pagaliau sulaukėte smagesnių metų, kai jums seksis parodyti savo privalumus, talentą, kūrybingumą, rūpestingumą. Išsilaisvinsite iš kompleksų, baimių, trukdžiusių pasitikėti savimi ir į gyvenimą žvelgti pozityviu žvilgsniu, priimti naujoves, mėgautis laisvalaikio pomėgiais, meile. Pagerės santykiai su vaikais, anūkais arba likimas jūsų šeimai padovanos naują atžalą. Atsiras drąsos ieškotis tokios veiklos, kurioje galėtumėte įgyvendinti sukauptą potencialą. Pramogos, sportas, teatras, turizmas taps svarbesni nei anksčiau. Regis, pasijusite mėgstami aplinkinių, o gal ir varstomi neabejingų žvilgsnių. Naujos meilės tikimybė išties nemaža. Deja, senieji santykiai, jei jie išsisėmė, sustabarėjo, ims braškėti ir liūdinti. Vasarą svarbu nepulti į abejotinas avantiūras. Nuo rudens teks rimčiau padirbėti. Galbūt gausite svajonių darbą arba esamame darbe padaugės įgaliojimų, autoriteto, darbo krūvio, pinigų. Nepersidirbkite, tausokite sveikatą.
LIŪTAS
Šiais metais jūsų prioritetinės sritys bus šeima, gyvenimo sąlygos, namai, nuosavybė. Nemažai šio ženklo atstovų sukurs šeimas, tačiau kai kurių santykiai patirs rimtų krizių kaip tik dėl to, kad partneris vis nežengia žingsnio santykių įteisinimo, realaus gyvenimo kartu link. Atrodo, per šiuos metus pagerinsite gyvenimo sąlygas, aplinką, įgysite nekilnojamojo turto. Pastarojo galite gauti ir iš giminaičių arba sulaukti jų pagalbos tvarkant dokumentus, įteisinant nuosavybę. Tuo tarpu darbo reikalai labiau vargins, stokosite motyvacijos, jausitės nepakankamai vertinami, pernelyg kritikuojami ar spaudžiami. Dažniau kils konfliktų, o ir klaidų gali padaugėti. Sveikata irgi nebus stiprioji jūsų pusė. Dėl per ilgai negydytų dantų galimos komplikacijos. Lengvai pažeidžiamas ir stuburas, kaulų sistema, oda. Neapsileiskite, rūpinkitės įvaizdžiu bei dvasiškai tobulėkite. Ruduo ims budinti meilės troškulį, kūrybinį įkvėpimą, saviraiškos poreikį scenoje, sporte ir kitur, o gal ir šeimos pagausėjimo planus.
MERGELĖ
Šiais metais jūsų sėkmės laidas bus bendravimas. Geriausiai pasireikšite tokiose srityse kaip mokslas, reklama, žiniasklaida, projektai, ekonomika, buhalterija ir mokesčiai, tarpininkavimas, pervežimai bei kitos transporto paslaugos, farmacija, statybų ir remonto darbai bei verslai, susiję su netolimomis kelionėmis. Džiugins draugystės ryšiai, kai kurie labai sutvirtės ir teiks stabilumo pojūtį. Pravartu kaupti informaciją ir ja dalintis, kelti kvalifikaciją. Jums iš tiesų neteks sėdėti be darbo, jeigu mokate tvarkyti dokumentus ir apskaitą, tarpininkauti, pildyti įvairias formas, daryti užsakymus, teikti informaciją. Tie, kurie užsiima šviečiamąja veikla, mokosi ar moko kitus, rengia kursus, ekskursijas, labai patobulės per šiuos metus. Tačiau svarbu neleisti sau dirbti aplaidžiai. Meilės santykiams irgi labai kenks neatidumas partneriui, vaikams. Nuoširdus išsikalbėjimas gali užkirsti kelią nesusipratimams. O dairymasis naujų meilės romanų džiaugsmo neatneš. Nauji santykiai netruks nuvilti. Rudenį ypač pajusite, kokia svarbi jums yra šeima, artimi žmonės.
SVARSTYKLĖS
Šiais metais prioritetą skirsite materialinei gerovei, gyvenimo sąlygoms gerinti, komfortui, pinigams. Kai kurie iš jūsų susidomės papildomo uždarbio šaltiniais, galbūt ims verslauti, amatininkauti. Kiti šio ženklo atstovai labiausiai rūpinsis buitimi, stengsis susikurti svajonių aplinką sau ir šeimos nariams, įsigyti patogių, funkcionalių daiktų, pakeisti baldus ar, apskritai, gerai suremontuoti savo būstą. Derėtų jausti saiką ir neleisti, kad užvaldytų godumas, nes rizika dėl nekilnojamojo turto, kreditų gali nepasitvirtinti. Svarbu, kad rūpintumėtės ne vien daiktais, aplinka, o ir savo kūnu, sveikata. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę artimieji. Lengva prisidaryti ilgalaikių abipusių nuoskaudų. Abejingumas, šaltumas, savanaudiškumas nė vienai pusei neišeis į gera. Ugdykite savyje pakantumą ir apdairumą. Nuo rudens ypač svarbūs taps mokslai, kolektyvinė veikla, ryšiai su užsieniu.
SKORPIONAS
Turėtų būti sėkmingi metai. Regis, naująjį 12-os metų ciklą jau esate pradėję su tam tikromis naujovėmis ir savirealizacija jums tinkamoje ar aktualioje srityje. Per šiuos metus pavyks labiau įsitvirtinti, pasimėgauti didėjančiu dėmesiu, pakeliauti. Gali ūgtelėti jūsų asmeninis susireikšminimas, noras dar aukščiau pakilti, gal net lipant per kitų galvas. Dėl tokių dalykų galima įsivelti į ilgalaikius konfliktus. Kelkite sau ir kitiems įgyvendinamus tikslus, rūpinkitės šeima, apdairiai tvarkykite dokumentus, laikykitės taisyklių, įstatymų, ir šie metai jūsų ne tik nenuvils, bet labai sustiprins ir daug ką duos. Galvokite apie savo žodžių pasekmes, rašydami komentarus, teikdami interviu, pasirašydami sutartis. Šeimos, meilės sritis bus gana pažeidžiama. Jei santykiai atvėsę, vyrauja nesantaika, partnerystė, santuoka gali iširti.
ŠAULYS
Didesnė šių metų dalis jums neleis persistengti. Vos pereikvosite jėgas, tuoj pat sureaguos sveikata. Įsiklausykite į savo vidinį balsą, kuris šiuo metu bus aiškiau girdimas, kai teks kažko imtis ar atsisakyti. Neskubėkite su naujovėmis, nes iki rudens kur kas svarbiau yra užbaigti senus projektus, ištaisyti senas klaidas, pasigydyti ar išsitirti, jei tai aktualu, dažniau pailsėti. Stenkitės būti kuo taupesni, nerizikuoti santaupomis. Be to, reikia itin saugotis sukčių bei patiems nesukčiauti, neimti nelegalių pakišų, nesivelti į intrigas, apkalbas, atsargiai reikšti mintis viešoje erdvėje. Nežiopsokite kelyje. Iki rudens sutvarkę tai, kas turi būti sutvarkyta, jau galėsite galvoti apie naujoves. Lapkritį prasidės naujas Jupiterio ciklas, ir tai leis išskleisti sparnus naujiems horizontams. Mokslai, reikalai su užsieniu, sportu, vaikais, jaunimu, pradėti šį rudenį, nuties jums kelią į ateitį.
OŽIARAGIS
Ir balto, ir juodo žada jums šie metai. Deja, net ir balta bus gana šalta. Neišvengsite vidinių ir išorinių problemų, kurias bus nelengva įveikti. Tam trukdys pasitikėjimo ir optimizmo stygius bei didelės ambicijos. Tikėtini sunkumai, susiję su pagyvenusiais žmonėmis, santykiais šeimoje, testamentais, paskolomis, investicijomis, gyvenimo sąlygomis. Reikėtų iš namų išmesti nereikalingą šlamštą, apsitvarkyti, pasirūpinti, kad būtų daugiau šviesos, gryno oro, šviesių spalvų. Ir organizmą pravartu išvalyti, grūdinti, išsigydyti įsisenėjusias ligas. Saugokitės kaulų lūžių. Puiku tai, kad per šiuos metus gerai atsirinksite žmones, išryškės tikrieji draugai. Jei dirbate draugiškame kolektyve, šie nelengvi metai bus kur kas smagesni. Ne mažiau stiprybės ir pozityvo teiks meilė, partnerystė. Svarbu nesugadinti santykių savo užsidarymu, atsiribojimu. Į metų pabaigą mažės energijos, tad labiau save tausokite.
VANDENIS
Tai ambicijų ir populiarumo augimo metai. Vis dėlto ne kiekvienam iš jūsų seksis, nes noras vadovauti kitiems, daryti įtaką kolektyvui ar grupei, išgarsėti turi remtis gebėjimais, tam tikromis savybėmis, gerais bendravimo įgūdžiais. Jeigu yra geri santykiai su aukštesnio statuso asmenimis, o jūs nestokojate kompetencijos, išminties, atsakingumo, tuomet niekas jums nesukliudys siekti ir pasiekti tikslų. Deja, grasinimais, provokacijomis, skandalais nedaug laimėsite. Verčiau gerinkite savo įvaizdį, o ne jį gadinkite. Labai svarbu rūpintis sveikata, nenumoti ranka į lėtines ligas. Nuo rugpjūčio į jūsų gyvenimą šviesių spalvų gali įlieti meilė, partnerystė. Įmanomos vestuvės. O jeigu jau esate sutikę savo antrąją pusę ir susituokę, tuomet gali užsimegzti verslo, pomėgio, kūrybinė partnerystė. Rudenį daugės draugų ir bendraminčių.
ŽUVYS
Tai turėtų būti kūrybinio polėkio, kelionių, meilės kupini metai. Apskritai, jūs priskiriami prie šių metų laimingųjų Zodiako ženklų. Bet pasitaikys ir tamsių potėpių, pavojų užsienyje, išdavysčių, susirgimų. Geriausiais laikotarpiais džiaugsitės autoriteto kilimu, sėkme mokslo srityje, tarptautiniuose projektuose, konkursuose. Jūsų straipsniai, publikacijos, kūrybiniai bandymai scenoje ar kitur bus pastebėti ir įvertinti. Galite įgyti įdomios patirties užsienyje, tačiau įmanomi ir dramatiški potyriai dėl stichijų siautėjimo ar kitų ekstremalių įvykių. Tarpininkavimas, vėlimasis į svetimas problemas nebūtinai bus sėkmingas. Nors jūsų ketinimai geri, galite likti patys kalčiausi. Labiau orientuokitės į savo, šeimos, vaikų interesus. Meilė ir kūryba, vaikai ir motinystė, tėvystė tegul būna prioritetiniai dalykai. Darbas, jeigu bus atliekamas kūrybingai, leis tobulėti, sublizgėti, tai irgi teiks daug pasitenkinimo bei prasmės. Veiklos turėsite daug, tad grės pervargimai, krizės, pablogės sveikata. Jausite, kada reikia pailsėti, nepamirškite rūpintis kūnu.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...