Plungiškės kol kas – antrosios

u18-merginosPlungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) merginų (gimusių 2000 m. ir jaunesnių) krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės, žaidžia U-18 krepšinio čempionato B divizione. Neseniai Plungėje vyko paskutinės pirmojo etapo varžybos – plungiškės susitiko su Alytaus SRC II komanda.Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) merginų (gimusių 2000 m. ir jaunesnių) krepšinio komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės, žaidžia U-18 krepšinio čempionato B divizione. Neseniai Plungėje vyko paskutinės pirmojo etapo varžybos – plungiškės susitiko su Alytaus SRC II komanda.

Nuo pat pirmųjų minučių vyko atkakli kova, komandas skyrė keli taškai, tik antroje varžybų pusėje mūsiškės krepšininkės išsiveržė į priekį ir laimėjo 59:40. Visos merginos, buvusios aikštelėje, pelnė taškų, bet rezultatyviausiai žaidė Rasvita Gedeikytė (15 tšk.) ir Patricija Biečiūtė (12 tšk.)
Plungiškės pirmajame rate žaidė aštuonerias rungtynes. Nugalėjusios Telšių SRC, Radviliškio ŠSPC, Kauno KM „Aisčiai“ II, Kuršėnų SM-„Ateitis“, Pakruojo SC, Alytaus SRC II ir pralaimėjusios Marijampolės ŽSM ir Palangos SC komandoms, mūsiškės turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...