Per įkurtuves skambėjo vaikų juokas

21712-14605Prieš Kalėdas Plungės vaikų globos agentūroje „Cyrulis“ švietė visi langai, o durims prasivėrus, girdėjosi muzikos garsai ir vaikų klegesys. Mažieji džiaugėsi – nuo šiol jie gyvens gerokai erdviau. Prieš patenkant į pertvarkytas naująsias patalpas, agentūros direktorė Vanda Bendorienė pakvietė merą Audrių Klišonį ir administracijos direktorių Gintarą Bagužį kartu su ja perkirpti juostą. Žemaičių Kalvarijos dekanas, Plungės klebonas Julius Meškauskas patalpas pašventino. O tuomet visi sugužėjo vidun.

Agentūros darbuotojai juokavo, kad naujoji jų salė atrodė didelė, tačiau tą vakarą visi svečiai joje vos tilpo. Vaikams reikėjo vietos koncertuoti. Mažieji cyruliukai ir deklamavo, ir grojo, ir vaidino, ir dainavo – parodė viską, ko tik jie, lankydami dienos centrą, išmoko.
Po vaikų pasirodymo agentūros direktorei V. Bendorienei teko būti tarsi Kalėdų Seneliu ir apdovanoti svečius. Šie taip pat atėjo didelėmis dėžėmis nešini, kuriose lyg mažos saulutės švytėjo mandarinai. Jų cyruliukai iki soties prisivalgė. Be to, vaikams skirtų dovanų maišelių buvo ir po eglute. O likusios dovanos buvo sukrautos kitame kambaryje, jas vaikai pasiėmė po šventės.
Cyruliukams skirtas plotas padidėjo apie 80 kvadratinių metrų, tad dabar agentūra jau valdo 240,9 kvadratinio metro patalpas. Joms suremontuoti 4000 eurų skyrė švedai – „Draugas draugui“ organizacijos nariai. Dar 1500 eurų pridėjo Plungės rajono savivaldybė. Be šios paramos, švedai pradžiugino ir nemažą plungiškių būrį – vardinių dovanų paruošė ne vien „Cyrulį“ lankantiems vaikams, bet ir jų broliams, seserims, tėveliams.
Be dovanų plungiškių nepaliko ir norvegai. Už jų pinigus agentūra pirko saldainių, užuolaidų, kitų reikalingų daiktų. Be to, vaikai važiavo į Klaipėdą, lankėsi Jūros muziejuje, vaišinosi picomis. Iš šių pinigų agentūra apmoka ir už elektrą, komunalines paslaugas. Tad direktorė Vanda Bendorienė, dėkodama visiems rėmėjams, dėkojo ir draugams iš užsienio, nors jų šventėje šįkart nebuvo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...