Atsisveikino su Kalėdų Seneliu

21801-15062Užvakar būrys plungiškių vaikų bei juos į kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose, Plungėje, esančią Kalėdų Senelio rezidenciją atlydėję tėveliai iki kitų metų atsisveikino su Kalėdų Seneliu. Pastarasis išlydėtas koncertuojant Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniams. Šventinę programą papuošė ir Šiaulių teatro vaikams „Birbironas“ vaidinimas.

Jo metu mažuosius bei jų tėvelius teatro artistai, įkūniję fėjas, sniego žmogų, ledo karalienę, bei Kalėdų Senelis pakvietė į stebuklų šalį, kurioje laukė įvairios linksmybės ir pokštai.
Kalėdų Senelio rezidencija mažųjų plungiškių laukė daugiau negu mėnesį. Čia vykusių edukacinių užsiėmimų metu vaikai klausėsi įvairių pasakojimų, turėjo progą sužinoti, kuo ypatingi angelai. Kad mažiesiems būtų įdomiau skaityti knygas ir nepasiklystų jų puslapiuose, Kalėdų Senelis bei angelai mokė pasidaryti skirtukų. Kaip ir pernai, buvo galima išmokti ir meduolinių sausainių kepimo bei puošimo subtilybių.
Mėnesį gyvavusioje rezidencijoje veikė ir angelų paštas, kur mažieji mūsų miesto gyventojai galėjo atsinešti ir į dėžutę įmesti laiškus Kalėdų Seneliui, į kurios surašė savo norus, lūkesčius bei išdėstė pageidaujamų kalėdinių dovanų sąrašą.
Susitikimų rezidencijoje su Kalėdų Seneliu bei jo pagalbininkais metu vaikus džiugino smagios istorijos, įvairūs užsiėmimai bei pasakos. Per mėnesį rezidenciją aplankė daug vaikų, kuriems buvo smalsu pamatyti svečią iš Laplandijos, į Plungę atkeliavusį karieta.
Mažieji tikisi, jog Kalėdų Senelis nepamirš jų ir per kitas Kalėdas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...