„Sportas – investicija į save“

21712-14776Taip gruodžio 21-osios vakarą sakė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, sveikindamas į Technologijų ir verslo mokyklą gausiai susirinkusią sportininkų bendruomenę. Ją, trenerius, tėvelius bei bičiulius į minėtą mokyklą sukvietė gražia prieššventinio laikotarpio tradicija tapęs renginys, kurio metu buvo pagerbti ir apdovanoti geriausieji šių metų Plungės rajono sportininkai bei jų treneriai.

Meras pasidžiaugė, jog plungiškiai sportininkai kasmet džiugina aukštais pasiekimais, kurie iškovojami įvairiose sporto šakose. Nestokodamas gerų žodžių sportininkams, rajono vadovas nepamiršo ir trenerių. „Niekam nėra paslaptis, jog mūsų sporto bazės nėra pačios geriausios. Tačiau tai nesutrukdė treneriams rezultatyviai dirbti“, – kalbėjo A. Klišonis. Prie sveikinimų prisidėjo ir Plungės rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis bei Technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas, visiems priminęs, jog šioje įstaigoje prasidėjo Plungės krepšinio klubo „Olimpas“, kuris yra vienintelis krepšinio klubas, atstovavęs miestui aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje, kelias.
Vėliau kaip iš gausybės rago pasipylė sveikinimų, padėkos raštų, gėlių, dovanų ir prizų. Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) direktorius Alvydas Viršilas, jo pavaduotoja Neda Martinkienė drauge su meru A. Klišoniu padėkos raštais apdovanojo geriausiuosius šių metų SRC auklėtinius.
Vėliau laukė geriausiųjų rajono sportininkų dešimtuko ir trijų komandų apdovanojimai. Geriausiųjų komandų trejetuke karaliavo krepšininkai. Pirmoji vieta atiteko Plungės „Olimpo“ senjorams, Žemaitijos krašto veteranų varžybose užėmusiems pirmąją vietą. Antrąja vieta džiaugėsi lietuviško ritinio komanda „Plateliai“, kuri Lietuvos čempionate iškovojo pirmąją vietą. Trečioji vieta atiteko krepšinio komandos SRC- „Litnaglis“ jaunučiams, Lietuvos U16 čempionate laimėjusiems antrąją vietą.
Geriausiu 2017-ųjų rajono sportininku pripažintas motokrosininkas Domantas Jazdauskas. Antroji vieta atiteko dziudo imtynininkui Robertui Zimkui, trečioji – motokroso lenktynininkui Domantui Vazniui.
Toliau rikiavosi taip pat motokrosininkas Osvaldas Zalepūgas, šachmatininkas Vaidas Šetkauskas, dziudo imtynininkas Nojus Kuzavas, motokrosininkas Valentas Vasiliauskas, irkluotojas Mantas Gadeikis, buriuotoja Dagnė Norvaišaitė ir lengvaatletė Kornelija Vičytė.
Piniginės dovanos, padėkos raštai bei gėlės buvo įteikti ne tik nusipelniusiems sportininkams, bet ir jų treneriams. Po 100 eurų skirta ir Plungės „Saulės“, Platelių ir Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoms, aktyviai dalyvavusioms mokyklų žaidynėse.
Sporto bendruomenei pagerbti skirtą renginį papuošė ne tik gausybė sveikinimų ir apdovanojimų, bet ir Mykolo Oginskio meno mokyklos auklėtinių bei sportinių šokių klubo „Žingsnis“ šokėjų dovanoti pasirodymai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...