Tikrintojai kirminų nerado. O gal nenorėjo rasti?

89-ajame praėjusių metų „Žemaičio“ numeryje buvo publikuotas rašinys „Pieniška… kirmėlių sriuba“. Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius, įvertinęs straipsnyje pateiktą informaciją apie galimai nekokybišką greito paruošimo avižų košę, kuri buvo dalijama spalio mėnesį iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims paramos maisto produktais fondo, informavo Europos socialinio fondo agentūrą.

Greito paruošimo avižų košės mėginiai nedelsiant buvo pateikti tirti dėl užkrato aruodiniais kenkėjais. Gruodžio 4-ąją agentūra informavo, kad atlikto tyrimo metu greito paruošimo avižų košėje aruodinių kenkėjų nenustatyta – ji yra tinkama vartoti.
Kažin, ar su tokiu paaiškinimu sutiktų iš avižinių dribsnių išvirta pieniška sriuba vos „nepasivaišinusi“ plungiškė Justina Bogdanova. Kad moteris neprasimano niekų, galima įsitikinti ir iš prie straipsnio publikuotų nuotraukų. Be to, dar prieš paskelbiant šią ne itin malonią staigmeną laikraštyje, į redakciją skambino varkališkė. Ji sakė taip pat į namus parsinešusi sukirmijusių kruopų. Kai pažadėjome atvažiuoti ir tas kruopas nufotografuoti, ši paaiškino, jog sulesino jas vištoms. Kadangi įrodymo nebeliko, apie tai ir nerašėme.
Paskelbus publikaciją, redakcija sulaukė dar vieno skambučio apie avižiniuose dribsniuose rastus gyvius. Deja, ir šios moteriškės įrodymus jau buvo… sušlemštusios kiaulės. Todėl dabar galima tik spėlioti, kodėl kai kurie paramą gavę plungiškiai kirmėlių rado, o tikrintojai – ne. Gal į siuntą pateko kažkada neišdalintų avižinių dribsnių likučių, o gal lėmė kitos priežastys? Būtų gerai, kad jeigu dar panašių „siurprizų“ pasitaikys, paramos gavėjai išsaugotų ne tik nekokybiškus produktus, bet ir jų pakuotes.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...