Plungės krizių centre – susitikimas su Jazzu

21712-14829Prieš pat Naujuosius metus Plungės krizių centre lankėsi garsi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Ji šių namų gyventojams padainavo kelias dainas, kalbėjosi su jais, dalijosi įspūdžiais, o mažiesiems atvežė dovanėlių. Klausytojai dainininkei plojo, negailėdami delnų.

Nuo 2016-ųjų Krizių centre tai – nebe pirmas susitikimas su Lietuvos garsiais žmonėmis: aktoriais, dainininkais, menininkais. Šio susitikimo dalyviai dainininkės klausinėjo apie televizijos laidą „X faktorius“ ir kaip joje sekasi plungiškiams? J. Arlauskaitė atsakiusi, kad neblogai, bet jie turį dar daug dirbti. Kiti teiravosi, ar ji nesiruošia palikti Lietuvos ir koncertuoti užsienio scenose? Jazzu pabrėžė, kad ji – Lietuvos patriotė, todėl niekur išvažiuoti nenori.
Plungės krizių centro direktorius Gintaras Armalis „Žemaičiui“ minėjo, kad iki šiol jų namų gyventojai susitiko su televizijos laidų ir renginių vedėju Rimu Šapausku, su Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktoriumi Giedriumi Savicku. Be to, gavę Ingos ir Arūno Valinskų kvietimus, lankėsi Ingos Valinskienės koncerte Palangoje.
„Turiu dar kelis garsių žmonių pažadus apsilankyti Krizių centre, tačiau, kol dar niekas neaišku, nenoriu girtis“, – sakė G. Armalis. Į klausimą gal čia įgyvendinamas koks nors projektas, kad garsenybės lankosi jų centre, šis atsakė, jog ne – per draugus, pažįstamuosius ir tuos, kurie jau buvo atvykę į Plungę, pavyksta susitarti dėl susitikimų. „Centro administracija daro viską, kad mūsų žmonės nesijaustų atstumtaisiais ir bent prisiliestų prie profesionaliosios kultūros“, – sakė jis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...