Padėkos rožės – kalvarijiškiams

DSC_0528Baigiantis metams, norisi pasidžiaugti nuveiktais darbais, išsipildžiusiomis svajonėmis, įgyvendintais projektais, prisiminti malonius įvykius, sutiktus naujus draugus, padėkoti tiems, kurie darbų sūkury ištiesė pagalbos ranką.

Gruodžio 29-osios vakarą kalvarijiškiai ir jų svečiai skubėjo į Kultūros centrą. Čia vyko tradicinis padėkos vakaras „Ačiū Tau“. Visi turėjo galimybę padėkoti savo kaimynui, draugui ar geram bendruomenės, miestelio žmogui, negailėjusiam laiko, nelaukusiam prašymo ir ištiesusiam pagalbos ranką. Organizacijos, įstaigos, gyventojai galėjo iš anksto skambinti, rašyti šventės organizatoriams ir siūlyti kandidatus apdovanoti.
 O gerų žmonių esama daug. Po ilgai nevystančią rožę Žemaičių Kalvarijos kultūros centro direktorė Rima Jokubauskienė įteikė Vaidui Raišučiui, bendruomenės „Gardai“ pirmininkui Broniui Kleinauskui, jaunimo klubui „Kartu kvadratu“, Žemaičių Kalvarijos seniūnijos darbuotojams, ūkininkams Almai ir Vidmantui Jonikams, pašto darbuotojoms Alinai Kazlauskienei ir Jūratei Jasmontienei, kanauninkui Jonui Ačui.
 Padėkos buvo įteiktos ir šauniausioms šeimininkėms Staselei Staponkienei, Irenai Marcinkevičienei už skanią košę ir gardžią arbatą įvairių renginių metu, už paramą gėlėmis – Danutei Virketienei, už geranorišką pagalbą – Arvydui Trumpickui, Modestui Preibiui, Ričardui Vaitkui, Zitai Sabaliauskienei.
Kaimynų siūlymu, už geranorišką pagalbą padėkomis apdovanoti Judita ir Dainius Mickai, Rimantas ir Rita Kerpauskai, Romas Derkintis.
Padėkos žodžius tarė kanauninkas Jonas Ačas, bendruomenės „Gardai“ pirmininkas Bronius Kleinauskas. Jis padėkos rožę įteikė 90-metei tortų kepėjai Janinai Butkienei. Žemaičių Kalvarijos seniūnas Liudas Gricius dėkojo visiems geradariams, o padėkos rožę įteikė Vytautui Dapkui. Seniūnijos socialinė darbuotoja Asta Šiaulienė dėkojo geradariams už šeimų globą, o didžiausios padėkos vertiems Vilmai ir Sauliui Latakams įteikė padėkos rožę. Kultūros centro direktorė Rima Jokubauskienė dėkojo kolektyvų vadovams. O didžiausią AČIŪ tarė žiūrovams, lankiusiems renginius, buvusiems kartu, vienaip ar kitaip prisidėjusiems, kad Kultūros centre būtų gera.
Vakaro metu koncertavo Platelių gimnazijos mokytojų kolektyvas, Platelių kultūros namų moterų ansamblis, vadovaujami mokytojos Dianos Paulauskienės. Šoko Žemaičių Kalvarijos kultūros centro moterų šokių kolektyvas „Šokio vizija“ bei Platelių meno mokyklos Žemaičių Kalvarijos skyriaus jaunosios šokėjos. Žiūrovams Kultūros centras padovanojo bekylančios žvaigždės Gopalo Michailovskio nuotaikingą koncertinę programą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...