Plungiškės sėkmė Druskininkuose

20180107_143303Sausio 6–7 dienomis Druskininkuose vyko vaikų greitųjų šachmatų turnyras „Aquapark Open“. Jame dalyvavo 138 jaunieji šachmatininkai iš Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Švedijos, Baltarusijos ir įvairių Lietuvos miestų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo Vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos antrokė Agota Kontrimaitė ir tos pačios mokyklos „Saulės“ skyriaus pirmokas Karolis Kapickis.

A. Kontrimaitė žaidė amžiaus grupėje iki 10-ies metų. Turnyro startas Agotai sekėsi kiek sunkiau. Po penkių ratų Agota teturėjo 1,5 taško, tačiau, laimėjusi likusias keturias kovas, Agota su 5,5 taško pakilo ant apdovanojamų pakylos ir tarp mergaičių džiaugėsi antrosios vietos apdovanojimais. Pažymėtina tai, jog šioje amžiaus grupėje ant pakylos iš lietuvių atstovių užlipo tik Agota. Kitos dvi prizininkės buvo lenkės.
Aštuonmečių grupėje gerai startavo Karolis Kapickis. Po septynių partijų jis turėjo penkis taškus ir rimtai pretendavo į prizininkus, tačiau, neišlaikęs turnyro įtampos, galutinėje įskaitoje Karolis liko aštuntasis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...