Plungės regbiui – keturiasdešimt penkeri

1_43Praėjusių šv. Kalėdų išvakarėse Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko vakaronė „Plungės regbiui 45“. Joje kartu su jaunaisiais sportininkais bei dabartinėmis „žvaigždėmis“ pagerbti ir mūsų regbio pradininkai.

Regbio klubo „Dorbė“ šventėje prisiminti ir pagerbti žaidimo su ovaliniu kamuoliu steigėjai, beje, ne tik mūsų rajone, bet ir visoje Žemaitijoje. Pastarieji, susidomėję egzotiniu žaidimu, pradėjo treniruotis 1972-ųjų balandžio mėnesį. Neilgai trukus, tų pačių metų birželio 11-ąją, Plungės „Linų audinių“ stadione mūsiškiai, jau susibūrę į Dirbtinių odų gamyklos komandą, žaidė oficialias rungtynes su Jonavos „Azotu“. Kelių šimtų žiūrovų džiaugsmui, debiutas savo aikštėje buvo sėkmingas – svečiai įveikti 17:6.
Aštuoniolika Plungės regbio „signatarų“ aukso raidėmis įrašyti mūsų krašto sporto istorijon. Deja, keturi iš jų jau yra pasitraukę Amžinybėn – juos vakaronės dalyviai pagerbė tylos minute. Plungės regbio 45-mečio proga likusiųjų šio žaidimo senjorų sporto nuopelnai įvertinti Rajono savivaldybės padėkomis „Už regbio sporto puoselėjimą Plungės rajone“.
 Padėkos įteiktos ir trejetui garsių mūsų regbininkų – daugkartiniam Respublikos čempionui Edvardui Žiliui bei Lietuvos rinktinės nariams, dabar Australijos ir Anglijos regbio klubuose rungtyniaujantiems Artūrui Rachimovui ir Mindaugui Norvaišui.
Regbio klubas „Dorbė“ neužmiršo ir jaunųjų regbininkų – kaip iš gausybės rago pasipylė jiems skirti medaliai, padėkos ir dovanėlės. Salėje rikiavosi įvairaus amžiaus grupių atstovai, tarp jų paminėtini geriausieji: Kasparas Skuodas, Edvinas Mickus, Nerijus Banys, Ernestas Kubilius ir Mantas Šoris.
Klubas padėkomis įvertino ir nemažą būrį rėmėjų bei talkininkų.
Pasibaigus ceremonijoms, į salę buvo įneštas visiems šventinio renginio dalyviams skirtas didžiulis tortas, ant kurio puikavosi užrašas „Plungės regbiui 45“.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...