Pamiršo autobusų stotelę?

Į „Žemaičio“ redakciją užėjęs plungiškis Zenonas Venclovas iškart perspėjo, kad čia jį atvedusi problema – aktuali visiems plungiškiams. „Žmonės nesupranta, kodėl tvarkomoje J. Tumo-Vaižganto gatvės dalyje autobusų stotelė yra tik vienoje pusėje – prie klinikos „Inesa“. Atvažiuoji iš miesto į vieną ar kitą kliniką, išlipi stotelėje – viskas puiku. Tačiau kaip į miestą grįžti? Kitoje gatvės pusėje stotelė neįrengta. Eiti iki senosios poliklinikos? Bet ten net šaligatvio nebeliko“, – pasakojo žmogus.

Šiuo metu jam į kliniką tenka važinėti kasdien, tad girdi, ką žmonės šneka. Vieni šaiposi, jog meras Audrius Klišonis pasirūpino stotele prie savo šeimos klinikos, o kitoje gatvės pusėje esą pamiršo.
„Taip kalbant, problemos neišspręsi, – sakė Z. Venclovas. – Ją reikia spręsti būtent dabar ir labai greitai, nes kai bus paklotas dar vienas asfalto sluoksnis, autobusų stotelės įrengimas kainuos brangiau. Aš nesuprantu, ar projektuotojai, ar kelininkai apie tą stotelę pamiršo. Yra stotelė prie buvusios poliklinikos, bet dabar ją pasiekti sunku, nes viskas išrausta. Be to, ji ir toli – pagyvenusiam žmogui ne taip lengva ją pasiekti“, – kalbėjo plungiškis.
„Žemaitis“ su plungiškio samprotavimais supažindino Plungės rajono savivaldybės merą Audrių Klišonį. Šis patikino, kad niekas stotelės kitoje J. Tumo-Vaižganto gatvės pusėje nepamiršo – ji, kaip buvo, taip ir liks prie ligoninės. „Žinoma, bus atnaujinta drauge su visa pertvarkoma gatvės dalimi. Didžiausias žmonių srautas vis tiek yra į ligoninę ir iš jos, – kalbėjo meras. – Stotelė nėra jau taip toli, ir pasiekti ją nesunkiai galima, todėl perkelti į kitą vietą nenumatyta.“

Vienas komentaras

  • svecias:

    yra tokia daina ciukcems,,one way ticket,, savanaudis ciukciu vadas ciukce meras tik apie save pagalvojo,iki Inesos svarbu yra kaip atvaziuoti

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...