„Tai – širdies menas“

P1120978Praėjusį penktadienį, Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, į Plungės kultūros centrą rinkosi menui neabejingi plungiškiai ir miesto svečiai. Juos čia sukvietė išskirtinė kūrybos paroda „Balto vėjo nešami“, kurią visuomenei pristatė Telšių apskrities nervų-raumenų ligų asociacijos Plungės skyriaus bei Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centro Plungės filialo nariai.

Apsilankiusieji parodos atidarymo šventėje, kurią papuošė liaudiškos muzikos kapelos „Minija“ atliekami kūriniai, liko maloniai nustebinti parodos eksponatų: ant šilko tapytų darbų, įvairių paveikslų, austų takelių, megztų kojinių, pirštinių, nėriniuotų servetėlių ir kitų kūrinių, kuriuos sukūrė ir su Plungės žmonėmis dalijasi būrys autorių: Aušra Latakienė, Vincė Vasyliūtė, Raimonda Viršilienė, Rimantas Baginskas, Aidas Genevičius ir kiti.
Autorius ir kitus susirinkusiuosius išskirtinės parodos atidarymo proga sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.
Pastarojo teigimu, Kultūros centro parodų salėje įkurdinti meno kūriniai dvelkia profesionalumu. „Apsilankęs parodoje, nė nepagalvotum, kad jos eksponatai sukurti ne profesionalų rankų. Šie darbai – ypatingi. Tai – širdies menas“, – kalbėjo direktorius.
Sveikindamas būrį kūrėjų, gražių žodžių jiems negailėjo ir meras. Jis dėkojo parodos autoriams už drąsą prisistatyti visuomenei, parodyti jai savo darbus. „Tiek paveikslai, tiek kiti kūriniai žavi kruopštumu. Nė nekyla mintis, jog juos gimė vienokią ar kitokią negalią turintys žmonės“, – neslėpdamas susižavėjimo kalbėjo A. Klišonis ir dėkojo Telšių apskrities nervų-raumenų ligų asociacijos Plungės skyriaus pirmininkei Genovaitei Razbadauskienei  bei Janinai Rupšienei, vadovaujančiai Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centro Plungės filialui.
Būtent jos sutelkė kuriančius žmones ir paskatino juos nepabijoti prisistatyti visuomenei bei parodyti, ką sugeba.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...