Pravirko liepa šalia… „Dobilėlio“

21801-15227Į „Žemaičio“ redakciją ir į Plungės aplinkos apsaugos agentūrą skambino Birutės gatvės gyventojai ir piktinosi, kad „Dobilėlio“ parduotuvės savininkas Česlovas Mlinskas nusispjovė į padorumą ir prie liepos kamieno vinimis ar varžtais pritvirtino metalinę lentelę su užrašu „Neužstatyti tako“. „Iš parduotuvės pavadinimo turėtume suprasti, kad žmogus myli gamtą, tačiau į automobilio valstybinį numerį panaši lentelė labai aiškiai parodo, ko ta jo „meilė“ verta“, – kalbėjo viena plungiškė.

Paaiškėjo, kad parduotuvės savininkas jau ir anksčiau konfliktavo su mašinas prie parduotuvės statančiais žmonėmis. Esą jiems net įvairius perspėjimo lapelius lipnia juosta prie lango priklijuodavo. „Ne vienam stiklą sugadino, – kalbėjo kita pašnekovė, – nes nugremžti tą lapelį būdavo labai sunku. Kreipėmės į policiją ir sužinojome, kad jis negali taip elgtis, nes prie „Dobilėlio“ yra didelis kiemas, kur telpa ir prekes atvežusios mašinos, ir pirkėjų automobiliai. Kam pritrūksta vietos prie parduotuvės, gali ir į kiemą įvažiuoti. Po mūsų skundų policijai apsiramino. Tik neilgam – dabar jau ėmė medžius žaloti.“
Dėl tokio poelgio abi pašnekovės smerkė parduotuvės savininką, o viena jų apie tai informavo ir aplinkosaugininkus. „Žemaitis“ kalbėjosi su Plungės aplinkos apsaugos agentūros vedėja Irena Latakaite. Ši patvirtino, jog faktas agentūros inspektoriams yra žinomas ir bus sprendžiama, kokių priemonių imtis. Tačiau pirmiausia Č. Mlinskui teks nuo medžio nuimti lentelę.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...