Gintališkės kaime nužudytas neįgalus vyras

21801-15254Praėjusį penktadienį, apie 10.30 val., Platelių seniūnijos Gintališkės kaime rastas negyvas 65-erių neįgalus vyras. Lavoną aptiko jo aplankyti atvykusi Platelių seniūnė Danutė Rapolavičienė. Trobos durys buvo neužrakintos, lavonas gulėjo prieangyje. Seniūnė iškvietė policijos pareigūnus. Nužudytasis gyveno vienas. Įtariamasis žmogžudyste netrukus buvo sulaikytas. Teismo sprendimu, jis suimtas trims mėnesiams.

Medikai vyriškio galvoje rado kirstinę žaizdą, tad abejonių dėl žmogžudystės nebeliko. Pirminį tyrimą atliko Plungės policijos komisariato darbuotojai. Jie apklausė gyventojus ir nustatė įtariamąjį. Kaip „Žemaičiui“ sakė Plungės policijos komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas, įtariamasis policijai yra gerai žinomas. Jis taip pat patvirtino, jog žmogžudystės bylą iš plungiškių pareigūnų perėmė kolegos iš Klaipėdos.
Tyrimo metu paaiškėjo, kad nužudytojo kaimynystėje gėrė du pusbroliai. Jie netruko susipykti. Vienas jų išėjo namo ir patraukė pro neįgaliojo namą. Liedamas įsiūtį, 24-erių vyras ėmė daužyti gintališkiškio langus. Kai trobos šeimininkas išėjo pažiūrėti, kas čia dedasi, siautėjantis vyriškis iš pradžių trenkė jam ranka, po to ėmė daužyti kastuvu galvą. Išliejęs pyktį, patraukė tolyn ir kastuvą įmetė į Salantos upelį, kuriame policininkai jį ir rado.
Gintališkės kaimo gyventojai pasakoja, kad nužudytasis su įtariamuoju dėl kažko buvo susipykę jau anksčiau. Todėl ne vienas kaimo gyventojas, išgirdęs apie nužudytą jų kaimyną, iškart įtarė, kas galėjo taip pasielgti. Savo spėjimais jie dalinosi tarpusavyje, pasakė apie tai ir pareigūnams. Po kiek laiko įtariamasis prisipažino nesusivaldęs – griebęs kastuvą ir smogęs kaimynui. Kaip sako pareigūnai, įtariamasis dabar dėl to gailisi.
Vietiniai pasakoja, jog žmogžudys jau ne kartą buvo susidūręs su policija. Esą kažkada jis automobiliu bandė pasprukti nuo pareigūnų. Šie leidosi jo vytis. Bėglys nesuvaldė mašinos ir apsivertė. „Nežinau, ar tai tiesa, bet po tos avarijos žmonės šnekėjo, kad vairuotojas neberodė gyvybės ženklų, bet policininkai, kol atvažiavo greitoji medicinos pagalba, jį atgaivinę. Jeigu tai tiesa, geriau būtų negaivinę, tai jis nebūtų žmogaus nužudęs“, – kalbėjo vienas gintališkiškis.
Pareigūnai šiuo metu taip pat aiškinasi, ar įtariamasis nepagrobė nužudytojo daiktų.

Vienas komentaras

  • Gintalškės gyventojas:

    nuo kada Gintališkės gyventojai -gintališkiškiai?, gal gintališkiai , bet tikrai ne gintališkiškiai…………..

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...