Jaunųjų lengvaatlečių startai

Sausio 19 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) lengvaatlečių.

60 m bėgimo rungtyje tarp berniukų varžėsi du Plungės SRC jaunieji lengvaatlečiai Matas Abartis ir Mantas Petrauskis, kuriuos treniruoja Marius Rudys. M. Abartis, įveikęs distanciją per 7,42 s, pagerino asmeninį rekordą bei iškovojo antrąją vietą. M. Petrauskis, atbėgęs per 8,57 s, taip pat pagerino asmeninį rekordą bei galutinėje įskaitoje užėmė keturioliktąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje tarp mergaičių Martyna Jankauskytė, treniruojama M. Rudžio, geriausiu bandymu nuskriejo 4,13 metro ir užėmė tryliktąją vietą. 200 m rungtyje startavusi Gabija Sosickytė, treniruojama Reginos Šilenskienės, distanciją įveikė per 30,4 s bei tarp keturiasdešimt dviejų dalyvių užėmė dvidešimt pirmąją vietą.
Sausio 20 d. Klaipėdoje vyko vaikų lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2018“ pirmas etapas, kuriame dalyvavo ir Plungės SRC lengvaatlečių.
60 m bėgimo rungtyje varžėsi keturi Plungės SRC jaunieji lengvaatlečiai. Tarp jų sėkmingiausiai startavo Agnė Bružaitė. Ji paruošiamajame ir finaliniame bėgimuose pagerino asmeninius rekordus. Distanciją įveikusi per 8,97 s, užėmė trečiąją vietą. Kiti lengvaatlečiai, net dvejais–ketveriais metais jaunesni už visus dalyvius, tokio lygio varžybose startavo pirmą kartą. Augustė Kornikaitė distanciją įveikė per 10,72 s bei užėmė dvidešimt pirmąją, Deividas Kaunas (9,76 s) – septintąją, Gustas Žebrauskas (10,68 s) – keturioliktąją vietas.