„Olimpas“ žengia į priekį

Plungės-Olimpas_3Sausio 26 dieną Plungės „Olimpas“ „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje jėgas išbandė su „Biržų KKSC“ krepšininkais. Plungiškiai laukė šių varžovų, nes pirmajame varžybų rate išvykoje biržiškiams pralaimėjo tik vienu tašku 88:87.

Jau nuo pat pirmojo kėlinio plungiškiai ėmė diktuoti savo taisykles. Mūsiškiai galingai įrodė savo pranašumą, varžybas laimėjo daugiau nei užtikrintai – net 30-ies taškų skirtumu (93:63).
Plungės „Olimpo“ komandoje geriausiai žaidė Eimantas Žilius. Jis pelnė 26-is taškus, iš 13 mestų dvitaškių netaiklūs buvo tik 2, atkovojo 6-is kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Mindaugas Tamušauskas įmetė 20 taškų, neprametė nė vieno mesto tritaškio, netaiklus buvo tik vienas dvitaškis, atkovojo 9-is kamuolius. Deividas Rasys įmetė 10 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Komandos naujokas Paulius Mitkus įmetė 9-is taškus.
Sausio 27 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su Ukmergės „Olimpu“. Abi komandas sieja ne tik tas pats pavadinimas. Iki šių rungtynių jos turėjo po tiek pat pergalių. Šįkart ukmergiškiai atkakliai siekė pergalės, bet mūsiškiai buvo pranašesni ir parvežė savo gerbėjams nelengvai iškovotą pergalę 66:68.
Plungiškių komandoje Mindaugas Tamušauskas pelnė 25-is taškus, atkovojo 7-is kamuolius ir išprovokavo 6-ias varžovų pražangas. Deividas Rasys įmetė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Gediminas Jakštas prisidėjo 9-iais taškais.
Šiuo metu Plungės „Olimpas“ turnyro lentelėje užima penktąją vietą su 14 pergalių ir 8-iais pralaimėjimais.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...