Prieš iškilmes – vandens procedūros

21801-15286Iki Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio liko visai nedaug. Įvairios įstaigos ir organizacijos, bendruomenės baigia sudėlioti paskutinius šios svarbios sukakties minėjimo akcentus. Plungės miestas taip pat nesnaudžia. „Žemaičio“ fotografė Oksana Šukienė antradienį užfiksavo, kaip aukšto slėgio vandens srove plaunamas Plungėje, Laisvės alėjoje, esantis Laisvės paminklas.

Išvydę šią vandens procedūrą, praeiviai neabejojo, jog paminklas ruošiamas Vasario 16-osios iškilmėms. „Žemaitis“ bandė išsiaiškinti, kieno iniciatyva ir rūpesčiu šis objektas pagaliau atsikratė purvo ir laiko apnašų, kurie tikrai nepuošė mūsų valstybės laisvės simbolio.
Tad šito paklausėme Plungės miesto seniūno Gintaro Domarko. Išgirdęs, ko  teiraujamės, seniūnas juokdamasis sakė, jog ir pats norėtų žinoti, kas pasidarbavo prie paminklo. „Norite pasakyti, kad tai buvo anoniminis išpuolis?“ – sutrikome. Galiausiai seniūnas paaiškino, kad jau kurį laiką ieškojo įmonės, kuri neatlygintinai nuplautų paminklą. Akivaizdu, kad kažkas atsiliepė į šį kvietimą, tik G. Domarkas sakė dar nežinąs, kas.
Kitą dieną seniūnas patikslino, jog Laisvės paminklą nuplovė UAB „Pamario restauratorius“ darbuotojai – tie patys, kurie šiuo metu restauruoja parko vartus ir sargo namelį. Esą dėl to su įmonės atstovais susitarė Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis.
Kaip bebūtų, ne taip ir svarbu, kas su kuo susitarė. Svarbiausia, jog valstybingumo šimtmetį galėsime sutikti prie lyg iš naujo gimusios Laisvės.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...