Partija įspėjo susikompromitavusį narį

DSC-3984A1Sausio 27 dieną posėdžiavusi Lietuvos socialdemokratų partijos Etikos ir procedūrų komisija plungiškiui socialdemokratui Albertui Krauleidžiui skyrė drausminę nuobaudą – įspėjimą. Buvusio Plungės savivaldybės administracijos direktoriaus elgesys svarstytas dėl to, kad jis lapkričio 14 dieną, būdamas neblaivus, sukėlė eismo įvykį.

Sprendimas skirti A. Krauleidžiui įspėjimą buvo priimtas slaptu komisijos narių balsavimu. Ankstesniame posėdyje gruodžio 27 dieną dalyvavo ir pats plungiškis. Kaip praneša partijos atstovė Eglė Samoškaitė, jis paaiškino minėtosios avarijos aplinkybes, atsiprašė ir išreiškė apgailestavimą dėl to, kas įvyko. Gruodžio pradžioje A. Krauleidis priėmė sprendimą pasitraukti iš partijos Plungės skyriaus pirmininko pareigų.
Eismo įvykį socialdemokratas sukėlė priešpaskutinę savo darbo Savivaldybės administracijoje dieną, kaip pats sakė, po to, kai Savivaldybėje buvo „aplaistytos“ jo išleistuvės. Po avarijos, kurios metu buvo sužalotas kito automobilio keleivis, A. Krauleidžiui nustatytas 1,17 promilės girtumas.
Plungės rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs su šiuo įvykiu susijusią administracinę bylą, A. Krauleidžiui skyrė 1200 eurų baudą ir trejiems metams atėmė teisę vairuoti. Tiesa, plungiškis šį teismo sprendimą apskundė, bet Klaipėdos apygardos teismas paliko galioti Plungės teisėjų verdiktą.
Savivaldybės administracija nusprendė parduoti buvusio direktoriaus apgadintą automobilį „Honda Accord“. Jei aukciono metu už jį nebus gauta 5440 eurų (tiek automobilis buvo vertas iki avarijos), skirtumą turės padengti A. Krauleidis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...