Sumušus kaimyną kaltintas plungiškis pripažintas kaltu

Neseniai Plungės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 1953-iaisiais gimusiam plungiškiui Antanui Grybauskui. Teismas pripažino vyrą kaltu dėl to, kad šis nesunkiai sutrikdė sveikatą kaimynui Alfredui Kupšiui, ir skyrė jam vienerių metų laisvės apribojimo bausmę bei įpareigojo tris mėnesius dalyvauti elgesio pataisos programoje.

Nuspręsta iš dalies tenkinti ir nukentėjusiojo pareikštą civilinį ieškinį. A. Grybauskas A. Kupšiui privalės atlyginti turtinę žalą, kuri siekia beveik 59-is eurus, bei 300 eurų neturtinę žalą. Dar 270 eurų nuteistasis turės sumokėti už A. Kupšio advokato paslaugas bei beveik 34-is eurus proceso išlaidų.
Konfliktas tarp minėtųjų asmenų įvyko praėjusių metų gegužės 11-osios vakarą A. Vaišvilos gatvėje, Plungėje, esančiame bendrabutyje.
Minėtąjį vakarą A. Grybauskui tvarkantis bendrojo naudojimo virtuvėje, į ją įėjo pas A. Kupšį viešėjęs Dainius Škimelis. Netrukus pasirodęs A. Kupšys susikivirčijo su A. Grybausku. Tada šis, kaip įrodyta teisme, kažkokiu mediniu daiktu vožė A. Kupšiui į kairę krūtinės pusę bei galva trenkė į pilvą. Nuo smūgio vyras galva trenkęsis į sieną. A. Kupšiui buvo sulaužytas šonkaulis bei sumušta
ausis.
A. Grybauskas per visus teismo posėdžius neigė mušęs A. Kupšį ir tikino, jog šis tik nori iš jo pasipelnyti. Vyras aiškino, kad jam būnant virtuvėje į ją įpuolė D. Škimelis ir A. Kupšys. Pastarasis išsitraukė dujų balionėlį ir ėmė purkšti jam į akis. Jis pasilenkė ir norėjo sprukti iš virtuvės, tačiau galva atsitrenkė A. Kupšiui į pilvą, bet nuo to šis esą tikrai nesitrenkė į jokią sieną.
Plungiškis sakė, jog agresyviai nusiteikęs A. Kupšys priešinosi ir į įvykio vietą iškviestiems policijos pareigūnams. Tą patvirtino ir patys pareigūnai. Be to, dabar jau nuteistasis teismui pasakojo, kad A. Kupšio striukės kišenėje policininkai rado dujų balionėlį. Abu pareigūnai apklausiami teisme pasakojo, jog dujų balionėlis buvo šlapias, o tai rodo, kad jis neseniai buvo panaudotas.
Bet akivaizdu, kad teismui įtikinamesnė pasirodė A. Kupšio versija. Išnagrinėjęs bylą, teismas pripažino A. Grybauską kaltu ir skyrė jam vienerių metų laisvės apribojimo bausmę.
Nuosprendį per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos apeliaciniu skundu A. Grybauskas gali apskųsti Klaipėdos apygardos teismui.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...