Apie priešpriešą

BunkaAngliškai Dievo pavadinimas tariamas „gad“. Rusiškai tas pats žodis reiškia šlykštų, atstumiantį žmogų, bjaurybę. Didelis skirtumas.
Kolonistai Amerikos žemyne indėnus galabijo be gailesčio. Rusai Sibirą užkariavo pasitelkę ir vaišes. Girdė alkoholio nežinojusias Sibiro gentis iki priklausomybės ir nuo degtinės, ir nuo ateivių. Vėl skirtumas.
„Vodka“ (degtinė) su rusais nukeliavo į Amerikos žemyną. Sako, kad iš jų kolonijų matėsi net San Franciskas, kuriame degtinė iki šiol vadinama rusiškai. O rusų sentikiai iki šiol tebegyvena Šiaurės Amerikoje.
Rusijoje girdisi kalbos, kad Aliaską Šiaurės Amerikos Jungtinėms Valstijoms ji ne pardavė, o išnuomojo 99 metams po 0,0474 dolerio už hektarą. Aršesni Rusijos veikėjai ragina teritoriją susigrąžinti. Tokios kalbos skiriasi nuo oficialių.
Kol TSRS ir Europą naikino Antrojo pasaulinio karo gaisras, JAV jis tapo galingu ekonomikos varikliu. Karinių užsakymų valstybė gavo už 175 milijardus dolerių, o grynas monopolijų pelnas siekė 70 milijardų.
Po karo JAV atgaivino Vokietiją pagal Maršalo planą, nes reikėjo kur nors parduoti per karą užaugusios ekonomikos produkciją.
JAV pagalbą siūlė ir TSRS, tačiau Josifas Stalinas nesutiko su sąlygomis atverti šalį Vakarų kompanijoms, o Vakarai nesutiko prekių ir technologijų tiekti nemokamai. Santarve net nekvepėjo.
Rusų šnipai sužinojo, kada JAV į kosmosą pasiųs žmogų ir pranešė tuometiniam TSRS KP pirmajam sekretoriui ir valstybės vadovui Nikitai Chruščiovui. Tas vyriausiajam konstruktoriui Sergejui Koroliovui įsakė amerikiečius aplenkti. S. Koroliovas spyriojosi, nes Jurijaus Gagarino skrydis iki galo nebuvo paruoštas, bet gavo pylos ir paaiškinimą, kad sprendimas yra politinis, o ne protingas.
J. Gagarinui pasisekė, amerikiečiai liko su nosimi.
Nuo neatmenamų laikų besitęsianti Vakarų pasaulio ir Rusijos, TSRS, vėl Rusijos priešprieša jau seniai prikišamai rodo, kad ji ne tik nevaisinga, bet ir gimdo kraujo upes, ištremtųjų, suluošintųjų, nelaimingųjų ašarų marias.
Iš didžiųjų mokosi mažulyčiai. Atrodo, kad Lietuvos partijų santykiai tokie pat, kaip Rusijos ir JAV. Kiekviena rėkia, kokia ji gera ir kokie blogi jos oponentai.
Tai ne tik nevaisinga, bet ir gimdo skausmo upes, nelaimių marias.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...