„Pasirodymas“ policijos komisariate alsėdiškiui kirs per kišenę

Kovo antrąją Plungės apylinkės teismo nuosprendį išgirdo 1975-aisiais gimęs alsėdiškis Audrius Vakdaris. Vyras kaltintas pasipriešinus valstybės tarnautojui – policijos pareigūnui. Už tai, kad, vedamas į laikinojo sulaikymo patalpas, ne mažiau kaip du kartus pastūmė policininką bei dukart jam spyrė, alsėdiškiui teks susimokėti 800 eurų baudą.
Primename, kad alsėdiškio konfliktas su policijos pareigūnais įvyko praėjusių metų rugpjūčio 20-osios naktį. Jų dėmesio vyras pasiprašė pats po to, kai, būdamas neblaivus (2,56 prom.), sviedė į sugyventinę šakutę. Gavę tokį pranešimą, pareigūnai netrukus buvo Alsėdžiuose ir išsivežė A. Vakdarį iš namų.
Nors, kaip tikino pats alsėdiškis, dėl to, kad paleido į sugyventinę šakutę, su ja nesusiginčijo. Priešingai – moteris ramiausiai nuėjo miegoti. Tik jis negalėjo bluosto sudėti. Matyt, sąžinė graužė, kad taip pasielgė su mylima moterimi…
Bet vyro gerumas išgaravo atsidūrus policijos komisariate. Pareigūno vedamas į laikinojo sulaikymo patalpas, A. Vakdaris ėmė priešintis: ne mažiau kaip du kartus pastūmė policininką bei dukart jam spyrė. Kaip pats aiškino teisminio tyrimo metu, išsigando, kad teks naktį praleisti kameroje, todėl ėmė priešintis. Daugiau detalių vyras tikino neatsimenantis, nes buvo girtas, tačiau dėl visko prisipažino ir sakė, kad nuoširdžiai gailisi.
Alsėdiškis teisme kaltę vertė alkoholiui. Esą jei būtų buvęs blaivus, tokių dalykų nebūtų buvę. A. Vakdaris prisiekinėjo nuo tos nakties burnoje nebeturėjęs nė lašelio svaigalų, tikino, kad ir ateityje nebegers.
Valstybinį kaltinimą šioje byloje palaikiusi prokurorė Irena Dačkauskienė už pasipriešinimą policijos pareigūnui alsėdiškiui siūlė skirti piniginę baudą.
Kovo antrąją teismas paskelbė nuosprendį. Vyras pripažintas kaltu ir jam skirta 1200 eurų bauda. Bet ji sumažinta trečdaliu, mat byla išnagrinėta sutrumpinto proceso tvarka. Tad A. Vakdariui „pasirodymas“ policijos komisariate kainuos 800 eurų, kuriuos jis privalės susimokėti per penkis mėnesius.
Nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Klaipėdos apygardos teismui.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...