Pavogtu katafalku lėkė švęsti Kovo 11-ąją?

avarijaSekmadienio rytą kelyje Dauginčiai–Kuliai, ties Lubių kaimu (Kretingos r.), rastas Plungės laidojimo paslaugų įmonei „Beinoro gralis“ priklausantis katafalkas, nulėkęs nuo kelio ir atsidūręs pakelės griovyje. Kaip „Žemaičiui“ sakė Kretingos rajono policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas, avarija kilo dėl to, kad ritualinių paslaugų automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus greičio. Dėl to katafalkas tapo nevaldomas ir kelio vingyje nuskrido į griovį.
Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado tik tuščią automobilį, mat jo ekipažas jau buvo pasišalinęs. Pareigūnai mašinoje aptiko dokumentų, pagal kuriuos pavyko nustatyti galimai transporto priemonę vairavusį asmenį.
Kas vairavo griovyje atsidūrusį automobilį, nurodė ir į medikus kreipęsis vyriškis, kuris tikino susižalojęs per avariją ties Lubių kaimu. Pasakojo važiavęs katafalku, tačiau aiškino, jog prie vairo sėdėjo kitas asmuo – Plungės laidojimo paslaugų įmonės darbuotojas. Pareigūnai netruko jį surasti. A. Pužausko teigimu, šiuo metu jis – sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Iškart po įvykio internete pasipylė komentarai, kad ritualinių paslaugų automobiliu naktį važiavo neblaivi kompanija. Esą vyrai lėkė linksmintis į pramogų kompleksą HBH, tačiau jų kelionė baigėsi griovyje. Kretingos rajono policijos komisariato viršininkas teigė tokios informacijos kol kas neturintis.
Tą pačią dieną – kovo 11-ąją – į dienos šviesą išlindo ir dar viena įdomi šios neįprastos istorijos detalė. Paaiškėjo, kad kompanija galimai linksmintis važiavo pavogtu automobiliu. Mat Plungės policijos pareigūnams pranešta, jog iš UAB „Beinoro gralis“ teritorijos, esančios A. Jucio gatvėje, Plungėje, ko gero, naktį pavogtas įmonės automobilis „Renault“. Esą ritualinių paslaugų autobusiukas buvo neužrakintas, o rakteliai – viduje. Transporto priemonės vertė – 30000 eurų.
Kaip žinia, automobilis buvo surastas… griovyje. Akivaizdu, kad katafalku vagims ilgai džiaugtis neteko.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...