„Ar įstatymai galioja ne visiems?“

21803-15918Pirmadienio rytą „Žemaičio“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas su skambia antrašte „Ar įstatymai galioja ne visiems?“. Šiame laiške prašoma išsiaiškinti, kas atsitiko plungiškių išrinktam Seimo nariui Jonui Varkaliui, kad per valstybinę šventę – Kovo 11-ąją – jis prie savo namų neiškėlė trispalvės.
Laiške akmenėlis metamas ne tik į minėtojo Seimo nario daržą, bet ir į kitų asmenų, gyvenančių Žlibinų kelio gatvėje, kiemus, mat beveik nė vieno iš jų sekmadienį nepuošė trispalvės. Žinoma, didžiausia gėda turėtų būti J. Varkaliui, mat kas daugiau, jei ne Seimo nariai, savo elgesiu turėtų rodyti pavyzdį kitiems. O kad tas pavyzdys šį kartą – ne labai koks, iliustruoja ir kartu su laišku atsiųsta nuotrauka. Joje įamžintas Seimo nario namas ir prie jo pritvirtintas tuščias vėliavos laikiklis.
Ar tiesa, kas parašyta laiške, pirmadienį „Žemaitis“ paklausė paties J. Varkalio. Jam pačiam buvo staigmena išgirsti, kad vakar, minint Kovo 11-ąją, prie jo namų Žlibinų kelio gatvėje nebuvo iškelta vėliava. „Aš pats nebuvau namie. Dalyvavau Kovo 11-osios renginiuose Vilniuje. Turėjo žmona iškelti, bet, kiek žinau, ji visą dieną praleido pas vaikus. Namuose nieko nebuvo, tad nebuvo kam ir vėliavos iškelti“, – aiškino Seimo narys.
J. Varkalys kalbėjo, jog švenčiant Vasario 16-ąją prie jo namų trispalvė plevėsavo visą savaitę. „O šįkart – įvyko kaip įvyko“, – apgailestavo politikas.

2 komentarai(-ų)

  • JONAS:

    ŽMONĖS BUVO NE NAMUOSE, BUVO UŽSIĖMĘ. NEPAGALVOJO IŠKELTI IŠ ANKSTO IR BŪTŲ BUVĘ VISKAS TVARKOJE.

  • .:

    Ir kas nutiko? Žemė apsivertė?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...