Specialiojo ugdymo centre – Kaziuko mugė

21803-15911Penktadienį Plungės specialiojo ugdymo centras ne tik savo ugdytinius, mokytojus, bet ir tėvelius bei visus norinčiuosius pakvietė į smagų koncertą ir Kaziuko mugę, kurioje akys raibo nuo įvairiausių vaikų rankų darbo grožybių, nosį kuteno jų paruoštų skanėstų kvapai.
Specialiojo ugdymo centro vaikai ir jų mokytojos visus atvykusiuosius pakvietė pažiūrėti smagią koncertinę programą. Vieni dainavo, antri muzikavo, treti šoko. Ugdytiniai susirinkusiesiems parodė, ką, laukdami pavasario, yra išauginę – vaikai atsinešė gėlių daigelių, prieskoninių ar vaistinių žolelių, sudaigintų kviečių ir kitų augalų. Be to, visi norintieji galėjo dalyvauti smagiuose žaidimuose, klausimų ir atsakymų viktorinoje. Laimėjusiųjų laukė dovanos – riestainiai ir saldainiai.
Po koncerto paskelbta Kaziuko mugės pradžia. Ir ko tik joje nebuvo! Negalėjai nesistebėti, kokių grožybių gali sukurti vaikai: originalių papuošalų, velykinių dekoracijų namams, žaisliukų, paveikslų, servetėlių… Buvo ir keptos duonos su česnaku, meduolių, sausainių, keksiukų ir net pyragų! Ir visa tai mugei paruošė patys Specialiojo ugdymo centro mokiniai.
Beje, daugelis vaikų pasirodė esantys ne tik kūrybingi ir darbštūs, bet ir verslūs, mokantys įsiūlyti savo dirbinius – kone visi šventės dalyviai, tarp kurių buvo ir Seimo narys Jonas Varkalys, ir Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, ir nemažai kitų valdžios vyrų, išvyko su pilnais maišeliais įsigytų gėrybių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...