Avarijoje žuvo 82 metų vyras

dscn0135Ankstų kovo 11-osios rytą, apie 5.45 val., kelio Plungė–Vėžaičiai 14-ajame kilometre, ties Vieštovėnais, įvyko avarija. Kaktomuša susidaužus automobiliams BMW 318D ir „Opel Vectra“, žuvo pastarojo keleivis – 1936 metais gimęs Plungės miesto gyventojas.
Kaip pranešė policijos pareigūnai, nuvažiavę į įvykio vietą, jie rado du gerokai aplamdytus automobilius – BMW 318D ir „Opel Vectra“. Viena transporto priemonė stovėjo ant pagrindinio kelio, kita buvo nulėkusi į pakelės griovį. Automobilyje „Opel Vectra“ ant galinės sėdynės aptiktas negyvas 82 metų vyriškis.
Išsiaiškinta, kad nuo Vėžaičių Plungės link važiavęs 1996 metais gimęs mažeikiškis V. J., esant slidžiai kelio dangai, nesuvaldė vairuojamo BMW markės automobilio. Išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą, BMW kaktomuša rėžėsi į priešais, nuo Plungės, atvažiuojantį opelį, kurį vairavo 1955 metais gimęs plungiškis A. P.
Avarijos pasekmės skaudžios – vienas „Opel Vectros“ keleivis žuvo vietoje. Kitas – taip pat 1936 metais gimęs plungiškis – greitosios medicinos pagalbos automobiliu nuvežtas į Plungės ligoninę. Diagnozavus krūtinės ląstos, abiejų kelių ir plaštakų sumušimus, jis paguldytas į Traumatologijos skyrių.
Įvykio metu nukentėjo ir BMW keleiviai. 1987 metais gimusiam mažeikiškiui nustatytas galvos smegenų sukrėtimas, šonkaulių lūžiai, krūtinės sumušimas. Kitam – gimusiam 1993 metais – šlaunikaulio išnirimas. Abu paguldyti į Traumatologijos skyrių.
Abu vairuotojai buvo blaivūs. Jie taip pat atsidūrė gydymo įstaigose – plungiškis dėl raktikaulio lūžio paguldytas į Plungės ligoninę, mažeikiškis dėl žasto raumenų plyšimo pervežtas į Mažeikius.
Dar du avarijos dalyviai – 1994 metais gimęs mažeikiškis ir 1990 metais gimęs Babrungo seniūnijos Jovaišiškės kaimo gyventojas – po medikų apžiūros išleisti gydytis ambulatoriškai.
Pasak policijos pareigūnų, ant mirusiojo keleivio kūno išorinių sužalojimų neaptikta. Tikslią jo mirties priežastį nustatys ekspertai, tačiau kol kas jis laikomas žuvusiu avarijoje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...