Ugnis pasiglemžė gyvenamąjį namą

DSC06446Sekmadienio vakarą, apie 20.30 val., Plungės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Rietavo seniūnijos Lozorių kaime, esančiame šalia Giliogirio, dega gyvenamasis namas. Jo viduje gali būti žmonių.
Nuvykę nurodytu adresu, ugniagesiai gelbėtojai rado atvira liepsna degantį medinį vieno aukšto gyvenamąjį namą. Pastato dvišlaitis stogas, dengtas šiferiu ir skiedromis, jau buvo sukritęs.
Gaisrininkai, įėję į liepsnojančio statinio vidų, žmonių jame neaptiko. Kad neįvyktų sprogimas, laukan išnešė dujų balioną. Per gaisrą nudegė namo stogas, perdanga, ugnis nuniokojo visą vidų, sunaikino kambariuose buvusius baldus ir namų apyvokos daiktus.
Rietavo seniūnijos seniūno Romano Jurčiaus žiniomis, pastaruoju metu tame vienkiemyje niekas negyveno. „Namo šeimininkai išvykę. Tad ten buvo tuščia. Bent jau kiek važiuodavau pro šalį, niekada nieko nematydavau. Tą patį man sakė ir seniūnijos socialinė darbuotoja – per visą žiemą net pėdsakų sniege nesimatė. Tad nežinau, nuo ko namas galėjo užsidegti“, – samprotavo seniūnijos vadovas.
Kitą dieną po įvykio R. Jurčius išsiaiškino, kad savaitgalį vienkiemyje lankėsi buvusių namo šeimininkų sūnus. „Kiek žinau, jis kas keletą mėnesių atvykdavo apžiūrėti sodybos. Bet name nenakvodavo – eidavo pas kaimynus. Taip buvo ir šįkart“, – pasakojo seniūnas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...