Mažosios taurės čempionai – šateikiškiai

Šateikių-ŽalmedisNeseniai vyko Plungės rajono krepšinio pirmenybių Mažosios taurės finalinės kovos.Į kovą dėl trečios vietos stojo „Plungės SRC-2001“ ir „Lobikono“ komandos. Sužaidus keturis kėlinius, švieslentė rodė 68:68, tad komandoms teko žaisti pratęsimą. Luko Kreišmonto dėka „Plungės SRC-2001“ komandai pavyko išplėšti pergalę 85:79. Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo L. Kreišmontas, pelnęs 27 taškus, sėkmingai pasirodė Arijus Adomauskas (16 taškų) ir Mantas Mažeika (15 taškų). „Lobikono“ komandoje naudingiausi buvo: Sigitas Vaitkus, įmetęs 21 tašką, Deividas Baltrimas – 19 taškų, Ovidijus Stropus – 18 taškų.
Super finalo kovoje dėl pirmosios vietos ginklus surėmė Tverų „Vykinto“ ir Šateikių „Žalmedžio“ komandos. Du kėlinius vyko atkali kova, taškas į tašką. Įpusėjus rungtynėms, švieslentė rodė Šateikių krepšininkų pranašumą 37:42. Trečiajame kėlinyje Tverų komanda leido atitrūkti varžovams ir iki rungtynių pabaigos neturėjo galimybių jų pasivyti. Šateikių komanda užtikrintai 87:62 įveikė Tverų krepšininkus ir į viršų kėlė čempionų taurę.
Tverų „Vykinto“ gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Lukas Grabauskas, pelnęs 21 tašką, Edvinas Tamošauskis – 12 taškų. Nugalėtojų – Šateikių „Žalmedžio“ – komandoje naudingiausi buvo: Audrius Baguckis – 18 taškų, Julius Paulauskas ir Vytautas Alonderis, įmetę po 16 taškų.